Credit Corp Group (CCGF.F) Aandelenoverzicht
Credit Corp Group Limited houdt zich bezig met de aankoop en inning van schulden en het verstrekken van consumentenkredieten in Australië, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
CCGF.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Credit Corp Group Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$10.12 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$10.12 |
| 52 Week Laag | AU$10.12 |
| Bèta | 1.84 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | -3.71% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -19.36% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CCGF.F | US Consumer Finance | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.0% | 1.3% |
| 1Y | -3.7% | 6.2% | 27.7% |
Rendement versus industrie: CCGF.F presteerde slechter dan de US Consumer Finance -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 6.2 % opleverde.
Rendement versus markt: CCGF.F presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CCGF.F volatility | |
|---|---|
| CCGF.F Average Weekly Movement | n/a |
| Consumer Finance Industry Average Movement | 6.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van CCGF.F is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van CCGF.F in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1985 | 2,231 | Thomas Beregi | www.creditcorpgroup.com.au |
Credit Corp Group Limited biedt diensten aan op het gebied van de aankoop en inning van schuldvorderingen en consumentenkredieten in Australië, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten. Het bedrijf is actief in drie segmenten: Inkoop van grootboekschulden - Australië en Nieuw-Zeeland; Inkoop van grootboekschulden - Verenigde Staten; en Consumentenkrediet - Australië, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt diensten aan op het gebied van schuldverkoop, incasso bij onvoorziene omstandigheden en via incassobureaus, invordering van schulden bij lokale overheden en beheer van problemen en insolventie, evenals diverse leningproducten.
Credit Corp Group Limited Samenvatting
| CCGF.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$681.55m |
| Inkomsten(TTM) | US$31.24m |
| Inkomsten(TTM) | US$232.78m |
Is CCGF.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CCGF.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$377.78m |
| Kosten van inkomsten | AU$48.77m |
| Brutowinst | AU$329.02m |
| Overige uitgaven | AU$278.31m |
| Inkomsten | AU$50.71m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Jun 30, 2024
Volgende inkomensdatum
Jan 29, 2025
| Winst per aandeel (EPS) | 0.74 |
| Brutomarge | 87.09% |
| Nettowinstmarge | 13.42% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 46.6% |
Hoe presteerde CCGF.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2025/01/14 04:11 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/10/17 00:00 |
| Inkomsten | 2024/06/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Credit Corp Group Limited wordt gevolgd door 9 analisten. 7 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Allan Franklin | Canaccord Genuity |
| Thiva Nagaratnam | CLSA |
| Simon Fitzgerald | Jefferies LLC |