World Acceptance (WRLD) Aandelenoverzicht
World Acceptance Corporation is actief in consumentenfinanciering in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
WRLD Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
World Acceptance Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$159.92 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$185.48 |
| 52 Week Laag | US$110.00 |
| Bèta | 1.17 |
| 1 maand verandering | 5.68% |
| 3 maanden verandering | 24.77% |
| 1 Jaar Verandering | 11.48% |
| 3 jaar verandering | 44.81% |
| 5 jaar verandering | -0.43% |
| Verandering sinds IPO | 6,753.50% |
Recent nieuws en updates
WRLD: Future Returns Will Depend On Buybacks And Leadership Transition
Analysts have raised their price target for World Acceptance from $130 to $141, citing updated assumptions for revenue growth, profit margins, and the future P/E ratio, which together indicate a higher estimated fair value for the stock. What's in the News From January 1, 2026 to March 31, 2026, World Acceptance repurchased 137,412 shares, representing 2.89% of its stock for US$18.38 million under the buyback program announced on July 24, 2025.WRLD: Rising Net Charge Offs Will Eventually Overwhelm Support From Share Repurchases
Analysts kept their price target for World Acceptance steady at $130, reflecting largely unchanged views on fair value, as updated inputs for discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E remain close to prior assumptions. What's in the News The Board appointed Janet Matricciani as interim CEO effective April 13, 2026, following the resignation of R.WRLD: Rising Net Charge Offs Will Undermine Support From Share Repurchases
Analysts have raised their fair value estimate for World Acceptance from $120 to $130, reflecting updated assumptions around discount rates, revenue growth, profit margins, and future P/E expectations. What's in the News World Acceptance announced a share repurchase program authorizing the company to buy back up to $50 million of its common stock, signaling an increased focus on returning capital to shareholders (company announcement).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| WRLD | US Consumer Finance | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.4% | -0.3% | 1.1% |
| 1Y | 11.5% | 7.8% | 28.7% |
Rendement versus industrie: WRLD overtrof de US Consumer Finance industrie, die het afgelopen jaar een rendement 7.8 % opleverde.
Rendement versus markt: WRLD presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| WRLD volatility | |
|---|---|
| WRLD Average Weekly Movement | 6.6% |
| Consumer Finance Industry Average Movement | 6.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: WRLD heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van WRLD is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1962 | 2,838 | Janet Matricciani | www.loansbyworld.com |
World Acceptance Corporation houdt zich bezig met consumentenfinanciering in de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt kleine leningen op korte termijn, grotere leningen op middellange termijn, bijbehorende kredietverzekering en aanvullende producten en diensten aan particulieren. Het bedrijf biedt ook diensten aan op het gebied van belastingaangifte en elektronische archivering en lidmaatschappen van autoclubs.
World Acceptance Corporation Samenvatting
| WRLD fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$719.62m |
| Inkomsten(TTM) | US$35.01m |
| Inkomsten(TTM) | US$585.74m |
Is WRLD overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| WRLD resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$585.74m |
| Kosten van inkomsten | US$188.60m |
| Brutowinst | US$397.14m |
| Overige uitgaven | US$362.13m |
| Inkomsten | US$35.01m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 7.78 |
| Brutomarge | 67.80% |
| Nettowinstmarge | 5.98% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 165.9% |
Hoe presteerde WRLD op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 22:35 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2026/03/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
World Acceptance Corporation wordt gevolgd door 7 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| James Fotheringham | BMO Capital Markets Equity Research |
| John Rowan | Brean Capital Historical (Janney Montgomery) |
| William Armstrong | CL King & Associates, Inc. |