Trinity Capital (TRIN) Aandelenoverzicht
Trinity Capital Inc. is een business development bedrijf gespecialiseerd in termijnleningen, financiering van apparatuur en investeringen in eigen vermogen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
TRIN Community Fair Values
See what 34 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Trinity Capital Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$16.90 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$17.38 |
| 52 Week Laag | US$13.76 |
| Bèta | 0.69 |
| 1 maand verandering | 6.69% |
| 3 maanden verandering | 9.74% |
| 1 Jaar Verandering | 15.12% |
| 3 jaar verandering | 33.18% |
| 5 jaar verandering | 16.63% |
| Verandering sinds IPO | 12.67% |
Recent nieuws en updates
TRIN: Joint Venture And Equity Offering Will Shape Forward Risk Reward Balance
Analysts have lifted their price target on Trinity Capital by about $0.61 to reflect updated views on fair value, discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E assumptions, in line with recent $1 target increases reported by Street research. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts see the recent US$1 price target adjustments as a sign that updated models still support upside relative to prior fair value estimates.Trinity Capital: A Safe Heaven BDC With A 12% Yield
Summary Trinity Capital (TRIN) delivered solid Q1’26 results, with robust portfolio growth despite sector headwinds. TRIN’s portfolio value surged 39% year-over-year, driving 38% Y/Y growth in total investment income and maintaining healthy dividend coverage at 103.9%. Despite a slight rise in non-accruals to 1.1%, TRIN’s credit profile remains solid, and the $0.51 per-share quarterly dividend is fully supported by net investment income. TRIN trades at a 29% premium to NAV, reflecting its tech focus and growth, but faces risks from SaaS-related sentiment headwinds and compressing debt yields in a falling-rate world. Read the full article on Seeking AlphaTRIN: Joint Venture And Equity Offering Will Shape Future Risk Balance
Analysts have lifted their price target on Trinity Capital by $1 to $17.17, citing updated assumptions on fair value, discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E in line with recent Street research. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts see the higher $17.17 price target as consistent with updated fair value work that factors in revised assumptions on revenue, margins, and P/E, rather than a one off call.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TRIN | US Capital Markets | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.9% | -0.3% | 1.2% |
| 1Y | 15.1% | 10.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: TRIN overtrof de US Capital Markets industrie, die het afgelopen jaar een rendement 10.4 % opleverde.
Rendement versus markt: TRIN presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| TRIN volatility | |
|---|---|
| TRIN Average Weekly Movement | 3.1% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: TRIN heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 3% ) van TRIN is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2008 | 109 | Kyle Brown | www.trinitycapital.com |
Trinity Capital Inc. is een business development bedrijf gespecialiseerd in termijnleningen, financiering van apparatuur en private equity-gerelateerde investeringen. Het bedrijf biedt technologieleningen, financiering van apparatuur, biowetenschappen, magazijnleningen en sponsorfinancieringen. Het bedrijf is industrie agnostisch en investeert in groeibedrijven in verschillende sectoren, waaronder luchtvaart, software, landbouwapparatuur, alternatieve eiwitten, schone technologie, energie, voeding en dranken / CPG, informatietechnologie, biowetenschappen, olie en gas, robotica, halfgeleiders, transport, en consumenten en detailhandel.
Trinity Capital Inc. Samenvatting
| TRIN fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.48b |
| Inkomsten(TTM) | US$138.35m |
| Inkomsten(TTM) | US$300.16m |
Is TRIN overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TRIN resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$300.16m |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$300.16m |
| Overige uitgaven | US$161.81m |
| Inkomsten | US$138.35m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 05, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 1.54 |
| Brutomarge | 100.00% |
| Nettowinstmarge | 46.09% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 115.7% |
Hoe presteerde TRIN op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt TRIN een betrouwbaar dividend?
Zie TRIN dividendgeschiedenis en benchmarks| Trinity Capital dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 15 2026 |
| Betaaldatum dividend | May 29 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 12 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 2 days |
Betaalt TRIN een betrouwbaar dividend?
Zie TRIN dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 21:42 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Trinity Capital Inc. wordt gevolgd door 11 analisten. 9 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Mitchel Penn | Brean Capital Historical (Janney Montgomery) |
| Sean-Paul Adams | B. Riley Securities, Inc. |
| Brian Mckenna | Citizens JMP Securities, LLC |