This company is no longer active
Digital World Acquisition (DWAC) Aandelenoverzicht
Digital World Acquisition Corp. does not have significant operations. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
DWAC Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Digital World Acquisition Corp. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$49.95 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$58.72 |
| 52 Week Laag | US$12.40 |
| Bèta | 6.33 |
| 1 maand verandering | 0.54% |
| 3 maanden verandering | 174.90% |
| 1 Jaar Verandering | 266.47% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 402.01% |
Recent nieuws en updates
Digital World Acquisition: Trump Merger Could Close Next Week Bringing Volatility
Summary On Friday the 22th, Digital World will hold a meeting of shareholders to vote the merger with Trump Media. After this, the merger could be closed quickly and the resulting company with stock symbol DJT could commence trading on the Nasdaq next week. The potential media coverage could result in significant volatility and a large price movement. Over the long term, I simply do not see this company becoming a decent investment, but in the short term, traders could make money during upcoming events. Read the full article on Seeking AlphaDigital World Acquisition: It's Time To Short The Trump Bump (Again)
Summary Digital World Acquisition's SPAC may take former President Trump's social media company public, but it's unclear if anything has changed in its flagship platform to warrant a higher share price. Truth Social has significantly fewer monthly active users compared to X (formally Twitter), and major global social media platforms like Facebook, Instagram, and TikTok. If Trump becomes the President again in 2025, Truth Social could benefit as his main mode of communication, but the platform's financials and revenue sources remain weak. Read the full article on Seeking AlphaDigital World Acquisition Corp.: Not Ready For Primetime
Summary DWAC shares have soared as the merger with Trump Media & Technology Group potentially approaches, currently valuing the combined company at over $5.5 billion. The special meeting is set for March 22nd, just days before former President Trump's first criminal trial, adding legal risk to the investment. The valuation of TMTG seems extremely inflated, with the company reporting only $3.38 million in revenue for the nine months ended in September 2023. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| DWAC | US Capital Markets | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 40.4% | -0.3% | 1.3% |
| 1Y | 266.5% | 8.7% | 27.7% |
Rendement versus industrie: DWAC overtrof de US Capital Markets industrie, die het afgelopen jaar een rendement 8.7 % opleverde.
Rendement versus markt: DWAC overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 27.7 %.
Prijsvolatiliteit
| DWAC volatility | |
|---|---|
| DWAC Average Weekly Movement | 32.3% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van DWAC is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van DWAC is het afgelopen jaar gestegen van 19% naar 32%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2020 | n/a | Eric Swider | www.dwacspac.com |
Digital World Acquisition Corp. Samenvatting
| DWAC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.37b |
| Inkomsten(TTM) | -US$25.55m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is DWAC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| DWAC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$0 |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$0 |
| Overige uitgaven | US$25.55m |
| Inkomsten | -US$25.55m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2023
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.69 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | -9.7% |
Hoe presteerde DWAC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2024/03/25 10:26 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/03/25 00:00 |
| Inkomsten | 2023/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2022/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Digital World Acquisition Corp. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.