Pizza Pizza Royalty (PZRI.F) Aandelenoverzicht
Pizza Pizza Royalty Corp., via zijn dochtermaatschappij Pizza Pizza Royalty Limited Partnership, franchise en uitbating van quick-service restaurants onder de merken Pizza Pizza en Pizza 73 in Canada. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 4/6 |
PZRI.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Pizza Pizza Royalty Corp. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | CA$9.18 |
| 52 Week Hoogtepunt | CA$12.20 |
| 52 Week Laag | CA$8.95 |
| Bèta | 0.62 |
| 1 maand verandering | -21.00% |
| 3 maanden verandering | -23.31% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | -11.98% |
| 5 jaar verandering | 10.60% |
| Verandering sinds IPO | -6.56% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| PZRI.F | US Hospitality | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -16.6% | -0.6% | 1.1% |
| 1Y | n/a | -4.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe PZRI.F presteerde ten opzichte van de US Hospitality.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe PZRI.F presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| PZRI.F volatility | |
|---|---|
| PZRI.F Average Weekly Movement | 9.7% |
| Hospitality Industry Average Movement | 7.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: PZRI.F heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van PZRI.F is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1967 | n/a | Paul Goddard | www.pizzapizza.ca |
Pizza Pizza Royalty Corp., via haar dochteronderneming, Pizza Pizza Royalty Limited Partnership, franchise en exploiteert quick-service restaurants onder de merken Pizza Pizza en Pizza 73 in Canada. Het bedrijf is opgericht in 1967 en heeft zijn hoofdkantoor in Toronto, Canada.
Pizza Pizza Royalty Corp. Samenvatting
| PZRI.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$310.77m |
| Inkomsten(TTM) | US$22.43m |
| Inkomsten(TTM) | US$29.28m |
Is PZRI.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| PZRI.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | CA$40.45m |
| Kosten van inkomsten | CA$0 |
| Brutowinst | CA$40.45m |
| Overige uitgaven | CA$9.47m |
| Inkomsten | CA$30.98m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.92 |
| Brutomarge | 100.00% |
| Nettowinstmarge | 76.59% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 15.2% |
Hoe presteerde PZRI.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt PZRI.F een betrouwbaar dividend?
Zie PZRI.F dividendgeschiedenis en benchmarks| Pizza Pizza Royalty dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 29 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 15 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 4 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 21 days |
Betaalt PZRI.F een betrouwbaar dividend?
Zie PZRI.F dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 08:07 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Pizza Pizza Royalty Corp. wordt gevolgd door 2 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Christopher Rankin | Canaccord Genuity |
| Derek Lessard | TD Cowen |