KB Home (KBH) Aandelenoverzicht
KB Home is actief als woningbouwbedrijf in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 5/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
KBH Community Fair Values
See what 24 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
KB Home Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$48.60 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$68.71 |
| 52 Week Laag | US$44.03 |
| Bèta | 1.42 |
| 1 maand verandering | -12.07% |
| 3 maanden verandering | -22.93% |
| 1 Jaar Verandering | -8.80% |
| 3 jaar verandering | 9.39% |
| 5 jaar verandering | 3.12% |
| Verandering sinds IPO | 693.47% |
Recent nieuws en updates
KBH: Weaker Margins And Lot Constraints Will Limit Future Upside
Analysts have trimmed KB Home's average price target by about $1, reflecting slightly more cautious assumptions on margins and revenue while still keeping fair value close to $43 per share. Analyst Commentary Recent Street research on KB Home has tilted more cautious, with several price target cuts and at least one downgrade offsetting a smaller number of supportive views.KBH: Margin Pressures And Antitrust Risks Will Limit Future Upside
KB Home's analyst price targets have seen mixed revisions recently, with several firms trimming estimates by $1 to $14 while others raised or initiated targets. Analysts point to weaker margins versus peers, lot supply constraints and limited near term catalysts, even as they acknowledge support from the company's build to order model and shareholder returns.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| KBH | US Consumer Durables | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 7.9% | 5.2% | 1.2% |
| 1Y | -8.8% | 8.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: KBH presteerde slechter dan de US Consumer Durables -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8.4 % opleverde.
Rendement versus markt: KBH presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| KBH volatility | |
|---|---|
| KBH Average Weekly Movement | 5.3% |
| Consumer Durables Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: KBH heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van KBH is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1957 | 2,118 | Rob McGibney | www.kbhome.com |
KB Home is een woningbouwbedrijf in de Verenigde Staten. Het bouwt en verkoopt huizen, waaronder geschakelde en vrijstaande eengezinswoningen, townhomes en condominiums, voornamelijk voor mensen die voor het eerst een huis kopen, voor mensen die voor het eerst verhuizen, voor mensen die voor de tweede keer verhuizen en voor actieve volwassenen. Het bedrijf biedt ook financiële diensten, zoals hypotheekbankieren, zoals het verstrekken van hypothecaire leningen aan huizenkopers; eigendoms- en ongevallenverzekeringen, zoals verzekeringen tegen aardbevingen, overstromingen en persoonlijke eigendommen aan huizenkopers; en titeldiensten.
KB Home Samenvatting
| KBH fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$3.04b |
| Inkomsten(TTM) | US$350.52m |
| Inkomsten(TTM) | US$5.92b |
Is KBH overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| KBH resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$5.92b |
| Kosten van inkomsten | US$4.83b |
| Brutowinst | US$1.10b |
| Overige uitgaven | US$752.87m |
| Inkomsten | US$350.52m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Feb 28, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 5.59 |
| Brutomarge | 18.63% |
| Nettowinstmarge | 5.92% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 49.1% |
Hoe presteerde KBH op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 21:09 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/02/28 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/11/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
KB Home wordt gevolgd door 27 analisten. 13 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Christopher Graja | Argus Research Company |
| Matthew Bouley | Barclays |
| Stephen Kim | Barclays |