Hovnanian Enterprises (HOV) Aandelenoverzicht
Hovnanian Enterprises, Inc. ontwerpt, bouwt, verkoopt en verkoopt woningen in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
HOV Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Hovnanian Enterprises, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$105.23 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$162.06 |
| 52 Week Laag | US$85.69 |
| Bèta | 1.87 |
| 1 maand verandering | -10.16% |
| 3 maanden verandering | -14.37% |
| 1 Jaar Verandering | 15.75% |
| 3 jaar verandering | 13.39% |
| 5 jaar verandering | -26.12% |
| Verandering sinds IPO | -13.66% |
Recent nieuws en updates
HOV: Future Returns Will Depend On Margin Durability Concerns
Analysts trimmed their price target on Hovnanian Enterprises to $74.00, reflecting a slightly higher assumed discount rate, a lower projected profit margin, and a modestly higher future P/E multiple in line with a recent bearish initiation that highlights more cautious expectations for the stock. Analyst Commentary Recent research around Hovnanian Enterprises leans cautious, with the trimmed US$74.00 price target aligned with a bearish initiation that questions how durable margins and valuation are from here.Should You Investigate Hovnanian Enterprises, Inc. (NYSE:HOV) At US$106?
While Hovnanian Enterprises, Inc. ( NYSE:HOV ) might not have the largest market cap around , it saw significant share...Why Hovnanian Enterprises Remains Homes For A Large Chunk Of My Assets
Summary Hovnanian Enterprises remains a 'strong buy' despite near-term housing market headwinds, driven by long-term supply shortages and population growth. HOV's current financials reflect industry-wide weakness: Q2 revenue is forecasted below last year, with EBITDA expected to fall from $61.3M to $30–40M. Valuation remains attractive versus peers on cash flow and EV/EBITDA, while management's disciplined deleveraging and extended debt maturities reduce risk. I hold both common and preferred shares, benefiting from preferred distributions and expecting significant upside as market conditions stabilize. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| HOV | US Consumer Durables | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 8.9% | 5.4% | 1.1% |
| 1Y | 15.8% | 8.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: HOV overtrof de US Consumer Durables industrie, die het afgelopen jaar een rendement 8.4 % opleverde.
Rendement versus markt: HOV presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| HOV volatility | |
|---|---|
| HOV Average Weekly Movement | 9.4% |
| Consumer Durables Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: HOV heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van HOV is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1959 | 1,891 | Ara Hovnanian | www.khov.com |
Hovnanian Enterprises, Inc. ontwerpt, bouwt, verkoopt en verkoopt woningen in de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt vrijstaande eengezinswoningen, geschakelde townhomes en condominiums, urban infill en active lifestyle woningen met voorzieningen, zoals clubhuizen, zwembaden, tennisbanen, tot lots en open gebieden. Het bedrijf verkoopt en bouwt woningen voor starters, doorstromers, luxekopers, kopers van een actieve levensstijl en senioren.
Hovnanian Enterprises, Inc. Samenvatting
| HOV fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$650.88m |
| Inkomsten(TTM) | US$23.90m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.92b |
Is HOV overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| HOV resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.92b |
| Kosten van inkomsten | US$2.42b |
| Brutowinst | US$442.10m |
| Overige uitgaven | US$418.20m |
| Inkomsten | US$23.90m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Apr 30, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 4.08 |
| Brutomarge | 15.15% |
| Nettowinstmarge | 0.82% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 112.9% |
Hoe presteerde HOV op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 18:38 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/04/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/10/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Hovnanian Enterprises, Inc. wordt gevolgd door 10 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Megan Talbott McGrath | Barclays |
| Jonathan Ellis | BofA Global Research |
| Jay McCanless | Citizens JMP Securities, LLC |