Ethan Allen Interiors (ETD) Aandelenoverzicht
Ethan Allen Interiors Inc. is actief als interieurontwerpbedrijf en als fabrikant en verkoper van woninginrichting in de Verenigde Staten en daarbuiten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 3/6 |
ETD Community Fair Values
See what 7 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Ethan Allen Interiors Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$19.74 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$31.41 |
| 52 Week Laag | US$18.28 |
| Bèta | 1.04 |
| 1 maand verandering | -11.99% |
| 3 maanden verandering | -14.06% |
| 1 Jaar Verandering | -24.28% |
| 3 jaar verandering | -24.74% |
| 5 jaar verandering | -31.62% |
| Verandering sinds IPO | 196.10% |
Recent nieuws en updates
Ethan Allen Interiors: Interior Is Robust, But External Factors Hinder Its Upside
Summary Ethan Allen Interiors remains fundamentally resilient but faces persistent macroeconomic and housing market headwinds, limiting near-term recovery prospects. I maintain a hold rating on ETD, downgrading from buy, as technicals remain bearish and upside to target prices is modest amid ongoing challenges. ETD's cost discipline, geographic diversification, and robust, debt-free balance sheet support its ability to sustain operations and dividends despite thin margins. Valuation remains reasonable with a new DDM target price of $24.04 and a P/S-derived fair value of $22.96, both narrowly above current levels. Read the full article on Seeking AlphaETD: Modest Price Trim And Steady Cash Assumptions Will Support Future Upside
Analysts have trimmed their price target on Ethan Allen Interiors by $1 to reflect updated assumptions around discount rates and forward P/E expectations, while keeping the underlying fair value estimate broadly aligned with prior views. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts view the modest US$1 reduction in the price target as a calibration to updated discount rate and P/E assumptions, not a change in the underlying long term view of the business.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ETD | US Consumer Durables | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.3% | 5.4% | 1.1% |
| 1Y | -24.3% | 8.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: ETD presteerde slechter dan de US Consumer Durables -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8.4 % opleverde.
Rendement versus markt: ETD presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ETD volatility | |
|---|---|
| ETD Average Weekly Movement | 3.4% |
| Consumer Durables Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: ETD heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 3% ) van ETD is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1932 | 3,105 | M. Kathwari | www.ethanallen.com |
Ethan Allen Interiors Inc. is actief als interieurontwerpbedrijf en als fabrikant en verkoper van woninginrichting in de Verenigde Staten en daarbuiten. Het bedrijf is actief in twee segmenten: groothandel en detailhandel. Het bedrijf biedt producten voor in de kast, zoals bedden, dressoirs, kasten, tafels, stoelen, buffetten, entertainment-units, kantoormeubelen en houten accenten; stoffering bestaande uit met stof beklede producten, zoals slaapbanken, relaxfauteuils en andere bewegingsmeubelen, stoelen, voetenbanken, kussens op maat, sofa's, loveseats, gesneden stoffen en leer; en raambekleding en gordijnbeslag, muurdecoratie, bloemen, verlichting, klokken, matrassen, spreien, kussens, decoratieve accenten, vloerkleden, muurbekleding en buitenmeubilair.
Ethan Allen Interiors Inc. Samenvatting
| ETD fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$502.31m |
| Inkomsten(TTM) | US$40.40m |
| Inkomsten(TTM) | US$593.09m |
Is ETD overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ETD resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$593.09m |
| Kosten van inkomsten | US$234.88m |
| Brutowinst | US$358.21m |
| Overige uitgaven | US$317.82m |
| Inkomsten | US$40.40m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.59 |
| Brutomarge | 60.40% |
| Nettowinstmarge | 6.81% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde ETD op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt ETD een betrouwbaar dividend?
Zie ETD dividendgeschiedenis en benchmarks| Ethan Allen Interiors dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 13 2026 |
| Betaaldatum dividend | May 27 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 13 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 1 day |
Betaalt ETD een betrouwbaar dividend?
Zie ETD dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 23:53 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Ethan Allen Interiors Inc. wordt gevolgd door 9 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| null null | Argus Research Company |
| Kristine Koerber | Barrington Research Associates, Inc. |
| Matthew Fassler | Goldman Sachs |