V2X (VVX) Aandelenoverzicht
V2X, Inc. levert kritieke missieoplossingen en ondersteunende diensten aan defensieklanten op internationaal niveau. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
VVX Community Fair Values
See what 17 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
V2X, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$73.97 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$78.36 |
| 52 Week Laag | US$43.42 |
| Bèta | 0.13 |
| 1 maand verandering | 16.87% |
| 3 maanden verandering | 5.67% |
| 1 Jaar Verandering | 62.86% |
| 3 jaar verandering | 77.43% |
| 5 jaar verandering | 44.98% |
| Verandering sinds IPO | 243.41% |
Recent nieuws en updates
V2X, Inc.: Record Backlog And Earnings Inflection - Q1 2026 Earnings Review
Summary V2X, Inc. is rated Hold, trading near its intrinsic value of $80–$82 per share after strong Q1 FY2026 results. Record $13.8B backlog and 94% FY2026 revenue visibility support 9% guided top-line growth, with Adj. EPS guidance raised to $5.75–$6.15. Strategic pillars include customer diversification, AI-driven operational efficiency, targeted M&A, and margin expansion, with 21% of Q1 revenue from non-military clients. Key risks are elevated leverage, Middle East revenue concentration (32%), and potential goodwill impairment from the Vertex acquisition. Read the full article on Seeking AlphaVVX: Qualified Pipeline And Contract Wins Will Support Future Awards
The updated analyst price target for V2X edges down by about $1 per share to roughly $93, as analysts factor in slightly higher discount rates, modestly firmer revenue growth, profit margins, and future P/E assumptions supported by recent research citing a large qualified pipeline, contract wins, and solid Q4 execution. Analyst Commentary Recent Street research on V2X shows a mix of views, with a clear cluster of bullish analysts raising price targets after Q4 results and updated guidance.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| VVX | US Aerospace & Defense | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.0% | 2.2% | 1.2% |
| 1Y | 62.9% | 30.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: VVX overtrof de US Aerospace & Defense industrie, die het afgelopen jaar een rendement 30.6 % opleverde.
Rendement versus markt: VVX overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| VVX volatility | |
|---|---|
| VVX Average Weekly Movement | 5.9% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 9.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: VVX heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van VVX is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | 16,200 | Jeremy Wensinger | www.gov2x.com |
V2X, Inc. levert kritieke missie-oplossingen en ondersteunende diensten aan defensieklanten op internationaal niveau. Het biedt een suite van geïntegreerde oplossingen multi-domein impact gereedheid, geïntegreerd supply chain management, missie-oplossingen, platform vernieuwing en modernisering, nationale veiligheid, defensie, civiele en internationale klanten. Het bedrijf werd opgericht in 2014 en heeft zijn hoofdkantoor in Reston, Virginia.
V2X, Inc. Samenvatting
| VVX fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$2.32b |
| Inkomsten(TTM) | US$88.70m |
| Inkomsten(TTM) | US$4.72b |
Is VVX overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| VVX resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$4.72b |
| Kosten van inkomsten | US$4.32b |
| Brutowinst | US$401.10m |
| Overige uitgaven | US$312.40m |
| Inkomsten | US$88.70m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Apr 03, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 2.83 |
| Brutomarge | 8.50% |
| Nettowinstmarge | 1.88% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 97.5% |
Hoe presteerde VVX op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 02:57 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/04/03 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
V2X, Inc. wordt gevolgd door 18 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Peter Arment | Baird |
| Mariana Perez Mora | BofA Global Research |
| Daniel Drawbaugh | B. Riley Securities, Inc. |