Trinity Industries (TRN) Aandelenoverzicht
Trinity Industries, Inc. levert treinwagonproducten en -diensten onder de handelsnaam TrinityRail in Noord-Amerika. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 4/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
TRN Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Trinity Industries, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$32.72 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$37.36 |
| 52 Week Laag | US$22.38 |
| Bèta | 1.38 |
| 1 maand verandering | 3.06% |
| 3 maanden verandering | -6.97% |
| 1 Jaar Verandering | 29.02% |
| 3 jaar verandering | 52.12% |
| 5 jaar verandering | 17.78% |
| Verandering sinds IPO | 7,093.41% |
Recent nieuws en updates
TRN: Future Returns Will Rely On EPS Delivery And Ongoing Share Repurchases
Analysts have raised their price target on Trinity Industries from $33.50 to $35.50, citing updated assumptions around discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E that they believe better reflect the company’s current risk and return profile. What's in the News Trinity Industries raised its 2026 earnings guidance, now expecting EPS of $2.20 to $2.40, with the midpoint 16% above the prior range of $1.85 to $2.10, excluding items outside core operations (Key Developments).Trinity Industries: Estimates Remain Too Low
Summary Trinity delivered a strong Q1, raising full-year EPS guidance by 16% and signaling further upside as street estimates remain conservative. TRN benefits from robust industrial production, a $1.6B backlog, and a diversified railcar portfolio, positioning both leasing and product segments for growth. The leasing segment maintains high 35%+ margins and stability, while the rail products segment is rebounding from last year’s downturn as secondary market activity improves. With a clean balance sheet, best-in-class 3.4% dividend yield, and potential for multiple expansion, I see 28% upside to a $46 price target. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TRN | US Machinery | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -4.5% | 0.2% | 1.1% |
| 1Y | 29.0% | 41.3% | 28.7% |
Rendement versus industrie: TRN presteerde slechter dan de US Machinery -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 41.3 % opleverde.
Rendement versus markt: TRN kwam overeen met de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| TRN volatility | |
|---|---|
| TRN Average Weekly Movement | 6.0% |
| Machinery Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: TRN heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van TRN is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1933 | 6,110 | E. Savage | www.trin.net |
Trinity Industries, Inc. levert treinwagonproducten en -diensten onder de handelsnaam TrinityRail in Noord-Amerika. Het bedrijf opereert in twee segmenten, Railcar Leasing and Services Group en Rail Products Group. Het segment Railcar Leasing and Services Group verhuurt goederen- en tankwagons, creëert en beheert huurovereenkomsten voor wagons voor derde investeerders en biedt vlootleasing, beheer en administratieve diensten, evenals onderhouds- en aanpassingsdiensten voor wagons en andere logistieke producten en diensten voor wagons.
Trinity Industries, Inc. Samenvatting
| TRN fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$2.60b |
| Inkomsten(TTM) | US$262.30m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.06b |
Is TRN overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TRN resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.06b |
| Kosten van inkomsten | US$1.50b |
| Brutowinst | US$559.40m |
| Overige uitgaven | US$297.10m |
| Inkomsten | US$262.30m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 3.30 |
| Brutomarge | 27.11% |
| Nettowinstmarge | 12.71% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 470.6% |
Hoe presteerde TRN op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt TRN een betrouwbaar dividend?
Zie TRN dividendgeschiedenis en benchmarks| Trinity Industries dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Jul 15 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jul 31 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 50 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 66 days |
Betaalt TRN een betrouwbaar dividend?
Zie TRN dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 01:31 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Trinity Industries, Inc. wordt gevolgd door 14 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Mehvish Rahman | Citigroup Inc |
| Kristine Kubacki | CLSA |
| Andrzej Tomczyk | Goldman Sachs |