Donaldson Company (DCI) Aandelenoverzicht
Donaldson Company, Inc. produceert en verkoopt wereldwijd filtratiesystemen en vervangingsonderdelen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 5/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor DCI uit onze risicocontroles.
DCI Community Fair Values
Create NarrativeSee what 21 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Donaldson Company, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$83.66 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$112.84 |
| 52 Week Laag | US$67.71 |
| Bèta | 1.0 |
| 1 maand verandering | -5.96% |
| 3 maanden verandering | -19.88% |
| 1 Jaar Verandering | 18.95% |
| 3 jaar verandering | 30.54% |
| 5 jaar verandering | 34.01% |
| Verandering sinds IPO | 19,978.43% |
Recent nieuws en updates
DCI: Filtration Advances And Buybacks Will Support Future Share Returns
Analysts have nudged their price targets on Donaldson stock lower, with one firm cutting its target by $9 and another trimming its view to $91 from $93. The changes reflect refreshed models for the machinery and construction group.DCI: Next Generation Filtration And Buybacks Will Support Future Share Performance
Analysts have adjusted their price targets on Donaldson in both directions recently, with some firms trimming targets by up to $9 and others lifting them by as much as $10. This reflects updated models on the machinery and construction group rather than a broad shift in the investment case.DCI: Mining Recovery And New Filtration Are Expected To Support Shares
Analysts have nudged the fair value estimate for Donaldson slightly lower to $96.40 from $98.20, reflecting modestly higher discount rate assumptions and a somewhat reduced future P/E multiple in recent model updates. Analyst Commentary Recent research on Donaldson presents a mixed picture, with analysts updating models, resetting price targets, and revisiting ratings as sector assumptions and discount rates move around.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| DCI | US Machinery | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.6% | 0.2% | 1.2% |
| 1Y | 19.0% | 41.3% | 28.7% |
Rendement versus industrie: DCI presteerde slechter dan de US Machinery -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 41.3 % opleverde.
Rendement versus markt: DCI presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| DCI volatility | |
|---|---|
| DCI Average Weekly Movement | 3.5% |
| Machinery Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: DCI heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 3% ) van DCI is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1915 | 15,000 | Rich Lewis | www.donaldson.com |
Donaldson Company, Inc. produceert en verkoopt wereldwijd filtratiesystemen en vervangingsonderdelen. Het bedrijf is actief in de segmenten Mobile Solutions, Industrial Solutions en Life Sciences. Het segment Mobiele Oplossingen levert vervangingsfilters voor lucht- en vloeistoffiltratietoepassingen, zoals luchtfiltersystemen, brandstof-, smeermiddelen- en hydraulische systemen, emissiesystemen en sensoren, indicatoren en controlesystemen.
Donaldson Company, Inc. Samenvatting
| DCI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$9.69b |
| Inkomsten(TTM) | US$378.50m |
| Inkomsten(TTM) | US$3.75b |
Is DCI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| DCI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$3.75b |
| Kosten van inkomsten | US$2.45b |
| Brutowinst | US$1.30b |
| Overige uitgaven | US$919.80m |
| Inkomsten | US$378.50m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Jan 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jun 02, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 3.27 |
| Brutomarge | 34.60% |
| Nettowinstmarge | 10.09% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 43.2% |
Hoe presteerde DCI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 21:00 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/01/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/07/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Donaldson Company, Inc. wordt gevolgd door 20 analisten. 8 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Robert Mason | Baird |
| Quinn Fredrickson | Baird |
| Charles Brady | BMO Capital Markets Equity Research |