Bloom Energy (BE) Aandelenoverzicht
Bloom Energy Corporation ontwerpt, produceert, verkoopt en installeert vast-oxide brandstofcelsystemen voor stroomopwekking op locatie in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 6/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
BE Community Fair Values
See what 213 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Bloom Energy Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$302.40 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$322.83 |
| 52 Week Laag | US$18.12 |
| Bèta | 3.83 |
| 1 maand verandering | 30.81% |
| 3 maanden verandering | 73.03% |
| 1 Jaar Verandering | 1,430.36% |
| 3 jaar verandering | 2,067.74% |
| 5 jaar verandering | 1,137.32% |
| Verandering sinds IPO | 1,109.60% |
Recent nieuws en updates
BE: Oracle Data Center Pact Will Support Long Term Earnings Confidence
Analysts have maintained their $335.00 price target for Bloom Energy, noting only modest tweaks to assumptions around discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E, rather than any change in their core outlook for the stock. What's in the News Bloom Energy issued updated earnings guidance for full year 2026, with revenue now expected in a range of $3.4b to $3.8b.Bloom Energy: Our 2026 Top Pick Was The Best-Performing Stock In April
Summary Bloom Energy Corporation was our 2026 Top Stock pick, published on February 27th when shares were at $160.90. BE reported Q1 2026 revenue of $751.1 million, up 130.4% YoY and beating estimates by 39.1% — the strongest growth in the company's public history. Bloom Energy EPS Crushed Estimates by 242%. Bloom reported the first positive Q1 operating cash flow in company history at $73.6 million (9.8% of revenue), versus an outflow of ($110.8 million) a year ago. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| BE | US Electrical | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 15.7% | 7.5% | 2.5% |
| 1Y | 1,430.4% | 86.1% | 26.4% |
Rendement versus industrie: BE overtrof de US Electrical industrie, die het afgelopen jaar een rendement 86.1 % opleverde.
Rendement versus markt: BE overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 26.4 %.
Prijsvolatiliteit
| BE volatility | |
|---|---|
| BE Average Weekly Movement | 16.5% |
| Electrical Industry Average Movement | 12.9% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van BE is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 17% ) van BE is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2001 | 2,214 | K. Sridhar | www.bloomenergy.com |
Bloom Energy Corporation ontwerpt, produceert, verkoopt en installeert vast-oxide brandstofcelsystemen voor stroomopwekking op locatie in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf biedt Bloom Energy Server aan, een energieserverplatform om brandstof, zoals aardgas, biogas, waterstof of een mengsel van deze brandstoffen, om te zetten in elektriciteit via een niet-verbrandingselektrochemisch proces. Het bedrijf levert ook Bloom Electrolyzer voor de productie van waterstof.
Bloom Energy Corporation Samenvatting
| BE fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$86.04b |
| Inkomsten(TTM) | US$6.03m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.45b |
Is BE overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| BE resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.45b |
| Kosten van inkomsten | US$1.71b |
| Brutowinst | US$736.91m |
| Overige uitgaven | US$730.87m |
| Inkomsten | US$6.03m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.021 |
| Brutomarge | 30.09% |
| Nettowinstmarge | 0.25% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 293.0% |
Hoe presteerde BE op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 04:05 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Bloom Energy Corporation wordt gevolgd door 39 analisten. 25 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Benjamin Kallo | Baird |
| Christine Cho | Barclays |
| NEIL BEVERIDGE | Bernstein |