Shoals Technologies Group (SHLS) Aandelenoverzicht
Shoals Technologies Group, Inc. levert elektrische systeembalansoplossingen (EBOS) en componenten in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
SHLS Community Fair Values
See what 52 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Shoals Technologies Group, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$10.82 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$11.36 |
| 52 Week Laag | US$3.99 |
| Bèta | 1.74 |
| 1 maand verandering | 36.44% |
| 3 maanden verandering | 57.96% |
| 1 Jaar Verandering | 129.24% |
| 3 jaar verandering | -54.54% |
| 5 jaar verandering | -61.29% |
| Verandering sinds IPO | -65.07% |
Recent nieuws en updates
Shareholders Can Be Confident That Shoals Technologies Group's (NASDAQ:SHLS) Earnings Are High Quality
Shoals Technologies Group, Inc. ( NASDAQ:SHLS ) recently posted some strong earnings, and the market responded...SHLS: Margin Reset And AI Data Center Demand Will Shape Returns
Narrative Update: Shoals Technologies Group The updated analyst price target for Shoals Technologies Group is set at $8.00. Analysts point to pressure on margins, a more competitive market, and mixed views on future solar and storage demand as key drivers behind recent target revisions across the Street.SHLS: Margin Reset And Data Center Storage Demand Will Shape Returns
The updated analyst price target for Shoals Technologies Group edges slightly lower, reflecting tweaked fair value and P/E assumptions as analysts factor in recent margin headwinds, increased competition, and a focus on market share over near term profitability, even as some still see upside from current levels with targets clustered around $8 to $11. Analyst Commentary Recent research has turned more cautious around Shoals Technologies Group as margin pressure, rising competition, and management's focus on market share have prompted several price target cuts, even when ratings remain Neutral or Buy.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SHLS | US Electrical | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 16.6% | 7.5% | 2.5% |
| 1Y | 129.2% | 86.1% | 26.4% |
Rendement versus industrie: SHLS overtrof de US Electrical industrie, die het afgelopen jaar een rendement 86.1 % opleverde.
Rendement versus markt: SHLS overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 26.4 %.
Prijsvolatiliteit
| SHLS volatility | |
|---|---|
| SHLS Average Weekly Movement | 10.9% |
| Electrical Industry Average Movement | 12.9% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: SHLS heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 11% ) van SHLS is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1996 | 1,480 | Brandon Moss | www.shoals.com |
Shoals Technologies Group, Inc. levert elektrische balans van systeem (EBOS) oplossingen en componenten in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf ontwerpt, produceert en verkoopt verschillende producten die worden gebruikt door de zonne-energie- en accu-opslagindustrie, waaronder zonne-energie big lead assembly (BLA) oplossingen; homeruns, interconnectie- en uitbreidingsoplossingen; combiners en re-combiners; lastscheiders en overgangsoplossingen; draadloze prestatiebewaking; en accu-energieopslagoplossingen (BESS). Het bedrijf biedt ook OEM-componenten (Original Equipment Manufacturer) en technische ondersteuningsdiensten tijdens de installatie en de overgang naar exploitatie en onderhoud.
Shoals Technologies Group, Inc. Samenvatting
| SHLS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.66b |
| Inkomsten(TTM) | US$33.56m |
| Inkomsten(TTM) | US$535.53m |
Is SHLS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SHLS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$535.53m |
| Kosten van inkomsten | US$356.15m |
| Brutowinst | US$179.38m |
| Overige uitgaven | US$145.82m |
| Inkomsten | US$33.56m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.20 |
| Brutomarge | 33.50% |
| Nettowinstmarge | 6.27% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 30.2% |
Hoe presteerde SHLS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 06:23 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Shoals Technologies Group, Inc. wordt gevolgd door 29 analisten. 18 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Christine Cho | Barclays |
| Moses Sutton | BNP Paribas |
| Dimple Gosai | BofA Global Research |