Preformed Line Products (PLPC) Aandelenoverzicht
Preformed Line Products Company ontwerpt en produceert producten en systemen voor de aanleg en het onderhoud van bovengrondse, ondergrondse en ondergrondse netwerken in de Verenigde Staten, Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië-Pacific. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
PLPC Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Preformed Line Products Company Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$376.89 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$378.56 |
| 52 Week Laag | US$136.61 |
| Bèta | 0.88 |
| 1 maand verandering | 7.32% |
| 3 maanden verandering | 44.13% |
| 1 Jaar Verandering | 163.01% |
| 3 jaar verandering | 148.69% |
| 5 jaar verandering | 401.52% |
| Verandering sinds IPO | 2,117.00% |
Recent nieuws en updates
Some May Be Optimistic About Preformed Line Products' (NASDAQ:PLPC) Earnings
Preformed Line Products Company's ( NASDAQ:PLPC ) earnings announcement last week didn't impress shareholders. Despite...Preformed Line Products: Still A Strong Buy For Exposure To Grid Restructuring
Summary Preformed Line Products remains a prime beneficiary of U.S. grid modernization and AI data center power demand. Q4 net sales grew 4% year-over-year, with the order backlog surging 22%, validating sustained demand for PLPC's transmission components. Gross margin compressed to 29.8% in Q4, in line with expectations, as tariff-driven costs are pushed through accounting methods before the recovery begins. PLPC's low float and tightly held shares could accelerate appreciation once the market recognizes its business inflection point. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| PLPC | US Electrical | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 14.4% | 7.5% | 2.5% |
| 1Y | 163.0% | 86.1% | 26.4% |
Rendement versus industrie: PLPC overtrof de US Electrical industrie, die het afgelopen jaar een rendement 86.1 % opleverde.
Rendement versus markt: PLPC overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 26.4 %.
Prijsvolatiliteit
| PLPC volatility | |
|---|---|
| PLPC Average Weekly Movement | 9.1% |
| Electrical Industry Average Movement | 12.9% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: PLPC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van PLPC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1947 | 3,734 | Dennis McKenna | plp.com |
Preformed Line Products Company ontwerpt en produceert producten en systemen voor de aanleg en het onderhoud van bovengrondse, ondergrondse en ondergrondse netwerken in de Verenigde Staten, Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië-Pacific. Het bedrijf biedt energieproducten voor het ondersteunen, beschermen, afsluiten en verbinden van transmissie- en distributielijnen, evenals geboute, gelaste en samengeperste connectoren voor onderstations; optische aardedraad en alle diëlektrische zelfdragende glasvezelkabels; en snaarhardwareproducten, polymeer isolatoren, bescherming tegen wildlife, onderstationfittingen en bewegingsregelaars zoals afstandsdempers. Het bedrijf levert ook communicatieproducten, zoals robuuste externe fabriekssluitingen ter bescherming en ondersteuning van draadgebonden en draadloze netwerken; afbakeningsgerelateerde producten, waaronder muurdozen, voorgemonteerde kasten, muurplaten en passieve componenten; en gevormde draadproducten, hardware voor elektriciteitsmasten, bewegingscontroleproducten en kabelopslagapparaten.
Preformed Line Products Company Samenvatting
| PLPC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.75b |
| Inkomsten(TTM) | US$34.29m |
| Inkomsten(TTM) | US$697.08m |
Is PLPC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| PLPC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$697.08m |
| Kosten van inkomsten | US$481.99m |
| Brutowinst | US$215.09m |
| Overige uitgaven | US$180.80m |
| Inkomsten | US$34.29m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 7.02 |
| Brutomarge | 30.86% |
| Nettowinstmarge | 4.92% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 8.9% |
Hoe presteerde PLPC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 00:43 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Preformed Line Products Company wordt gevolgd door 1 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Sergey Glinyanov | Freedom Broker |