ML System (MLS) Aandelenoverzicht
ML System S.A. produceert en distribueert fotovoltaïsche oplossingen in Polen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 0/6 |
MLS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
ML System S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł15.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł20.00 |
| 52 Week Laag | zł13.80 |
| Bèta | 0.87 |
| 1 maand verandering | -2.34% |
| 3 maanden verandering | -19.53% |
| 1 Jaar Verandering | -1.96% |
| 3 jaar verandering | -77.71% |
| 5 jaar verandering | -88.43% |
| Verandering sinds IPO | -45.26% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MLS | PL Semiconductor | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.2% | 10.7% | 1.4% |
| 1Y | -2.0% | 121.6% | 26.3% |
Rendement versus industrie: MLS presteerde slechter dan de Polish Semiconductor -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 121.6 % opleverde.
Rendement versus markt: MLS presteerde slechter dan Polish Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.3 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| MLS volatility | |
|---|---|
| MLS Average Weekly Movement | 4.3% |
| Semiconductor Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.9% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: MLS heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van MLS is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | 328 | Edyta Stanek | mlsystem.pl |
ML System S.A. produceert en distribueert fotovoltaïsche oplossingen in Polen. Het bedrijf biedt BIPV-, PV-, semi-flexibele PV- en ultra-PV-modules. Het bedrijf levert ook smart city-producten, zoals terrasoverkappingen, overkappingen voor parkeerplaatsen, slimme pylonen, intelligente bushokjes, fotovoltaïsche lampen en slimme banken; intelligent verwarmingsglas, glas met een actieve kwantumcoating voor de auto- en bouwindustrie, glas met variabele doorschijnendheid en glasverwarming, en dorpelglas.
ML System S.A. Samenvatting
| MLS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł110.72m |
| Inkomsten(TTM) | -zł42.44m |
| Inkomsten(TTM) | zł122.85m |
Is MLS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MLS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł122.85m |
| Kosten van inkomsten | zł123.57m |
| Brutowinst | -zł725.00k |
| Overige uitgaven | zł41.71m |
| Inkomsten | -zł42.44m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
May 29, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -5.75 |
| Brutomarge | -0.59% |
| Nettowinstmarge | -34.54% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 123.0% |
Hoe presteerde MLS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 23:51 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
ML System S.A. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.