CD Projekt (CDR) Aandelenoverzicht
CD Projekt S.A. houdt zich samen met haar dochterondernemingen bezig met de ontwikkeling, uitgave en digitale distributie van videospellen voor pc's en spelconsoles in Polen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
CDR Community Fair Values
See what 98 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
CD Projekt S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł255.80 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł297.00 |
| 52 Week Laag | zł218.40 |
| Bèta | 0.50 |
| 1 maand verandering | -8.28% |
| 3 maanden verandering | 6.58% |
| 1 Jaar Verandering | 16.22% |
| 3 jaar verandering | 104.64% |
| 5 jaar verandering | 51.59% |
| Verandering sinds IPO | 19,729.46% |
Recent nieuws en updates
CDR: Execution Risks On Future Earnings Condition Are Expected To Pressure Shares
Analysts are maintaining their fair value estimate for CD Projekt at PLN 112.00. The refreshed price target reflects updated assumptions that include a slightly lower discount rate, marginally higher revenue growth and profit margin, and a modestly reduced future P/E multiple.CDR: Incentive Program Meeting Will Support Future Shareholder Value Uplift
Analysts have maintained their PLN 332.00 price target for CD Projekt, reflecting slightly adjusted assumptions around the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E, rather than indicating a change in their overall view. What's in the News CD Projekt has scheduled a Special and Extraordinary Shareholders Meeting for March 11, 2026, at 10:00 Central European Standard Time to address several governance and incentive related items.CDR: Lower Revenue Outlook And Higher Discount Rate Will Pressure Shares
Analysts maintain their PLN 112.00 price target for CD Projekt, citing revised assumptions that combine a slightly higher discount rate with moderated revenue expectations, higher profit margin forecasts, and a richer future P/E multiple. What's in the News CD Projekt has scheduled a Special or Extraordinary Shareholders Meeting for March 11, 2026, at 10:00 Central European Standard Time.CDR: Incentive Program Earnings Conditions Will Support Future Shareholder Value Uplift
Analysts have reduced their price target on CD Projekt by PLN 8 to PLN 332, citing updated assumptions for revenue growth, profit margins, discount rate and future P/E that modestly adjust their valuation outlook. What's in the News CD Projekt has scheduled a Special or Extraordinary Shareholders Meeting for March 11, 2026, at 10:00 Central European Standard Time.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CDR | PL Entertainment | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.7% | -1.9% | 3.1% |
| 1Y | 16.2% | 9.6% | 27.8% |
Rendement versus industrie: CDR overtrof de Polish Entertainment industrie, die het afgelopen jaar een rendement 9.6 % opleverde.
Rendement versus markt: CDR presteerde slechter dan Polish Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.8 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CDR volatility | |
|---|---|
| CDR Average Weekly Movement | 4.9% |
| Entertainment Industry Average Movement | 4.8% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 11.0% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: CDR heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van CDR is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2001 | 808 | Adam Badowski | www.cdprojekt.com |
CD Projekt S.A. houdt zich samen met haar dochterondernemingen bezig met de ontwikkeling, publicatie en digitale distributie van videogames voor pc's en spelconsoles in Polen. Het is actief in twee segmenten, CD PROJEKT RED en GOG.com. Het productportfolio van het bedrijf omvat Cyberpunk 2077: Phantom Liberty; Cyberpunk 2077; The Witcher 3: Wild Hunt; The Witcher 2: Assassins of Kings; The Witcher; en GWENT: The Witcher Card Game.
CD Projekt S.A. Samenvatting
| CDR fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł25.56b |
| Inkomsten(TTM) | zł520.87m |
| Inkomsten(TTM) | zł866.99m |
Is CDR overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CDR resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł866.99m |
| Kosten van inkomsten | zł78.97m |
| Brutowinst | zł788.02m |
| Overige uitgaven | zł267.15m |
| Inkomsten | zł520.87m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
May 28, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 5.21 |
| Brutomarge | 90.89% |
| Nettowinstmarge | 60.08% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde CDR op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 04:08 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
CD Projekt S.A. wordt gevolgd door 31 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| David Mak | Arete Research Services LLP |
| Nicholas Michael Dempsey | Barclays |
| Nicholas Michael Dempsey | Barclays |