Ekobox (EBX) Aandelenoverzicht
Ekobox S.A. is actief als ingenieursbureau in Polen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 6/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 1/6 |
EBX Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Ekobox S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł1.74 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł1.76 |
| 52 Week Laag | zł0.91 |
| Bèta | 1.04 |
| 1 maand verandering | 28.89% |
| 3 maanden verandering | 30.34% |
| 1 Jaar Verandering | 2.96% |
| 3 jaar verandering | 314.29% |
| 5 jaar verandering | 163.64% |
| Verandering sinds IPO | 255.83% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| EBX | PL Construction | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 11.5% | 1.4% | 1.4% |
| 1Y | 3.0% | 9.3% | 26.3% |
Rendement versus industrie: EBX presteerde slechter dan de Polish Construction -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 9.3 % opleverde.
Rendement versus markt: EBX presteerde slechter dan Polish Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.3 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| EBX volatility | |
|---|---|
| EBX Average Weekly Movement | 9.1% |
| Construction Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.9% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van EBX is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van EBX is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Polish.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2010 | 53 | Tomasz Bialy | www.ekobox.pl |
Ekobox S.A. is actief als ingenieursbureau in Polen. Het bedrijf levert verschillende diensten met betrekking tot het ontwerp en de uitvoering van investeringen, technisch advies en de uitvoering van individuele opdrachten in de elektriciteits- en telecommunicatie-industrie in Polen. Het bedrijf is ook betrokken bij de voorbereiding van ontwerpdocumentatie van telecommunicatie- en elektriciteitsnetwerken en elektrische apparatuur van verschillende voltages; en de bouw van kabel- en bovengrondse laag-, midden- en hoogspanningsverbindingen en -netwerken, kabel- en bovengrondse straatverlichting, signalering voor verkeersregeling, evenals transformator- en verdeelstations en andere energiedistributieapparaten.
Ekobox S.A. Samenvatting
| EBX fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł76.79m |
| Inkomsten(TTM) | zł4.32m |
| Inkomsten(TTM) | zł49.16m |
Is EBX overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| EBX resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł49.16m |
| Kosten van inkomsten | zł22.73m |
| Brutowinst | zł26.43m |
| Overige uitgaven | zł22.11m |
| Inkomsten | zł4.32m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Aug 14, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.098 |
| Brutomarge | 53.77% |
| Nettowinstmarge | 8.78% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 10.2% |
Hoe presteerde EBX op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt EBX een betrouwbaar dividend?
Zie EBX dividendgeschiedenis en benchmarks| Ekobox dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Jun 15 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 26 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 20 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 31 days |
Betaalt EBX een betrouwbaar dividend?
Zie EBX dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 23:01 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Ekobox S.A. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.