Dektra (DKR) Aandelenoverzicht
Dektra SA houdt zich bezig met de productie van en groothandel in isolatiematerialen voor de bouw-, land- en tuinbouwsector en de industrie in Polen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
+ 1 meer risico
DKR Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Dektra SA Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł5.60 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł7.68 |
| 52 Week Laag | zł4.68 |
| Bèta | 0.018 |
| 1 maand verandering | -2.44% |
| 3 maanden verandering | 2.94% |
| 1 Jaar Verandering | -25.53% |
| 3 jaar verandering | -59.71% |
| 5 jaar verandering | -52.54% |
| Verandering sinds IPO | -49.09% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| DKR | PL Building | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -10.8% | 3.8% | 1.4% |
| 1Y | -25.5% | -14.6% | 28.1% |
Rendement versus industrie: DKR presteerde slechter dan de Polish Building -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -14.6 % opleverde.
Rendement versus markt: DKR presteerde slechter dan Polish Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.1 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| DKR volatility | |
|---|---|
| DKR Average Weekly Movement | 5.2% |
| Building Industry Average Movement | 3.8% |
| Market Average Movement | 5.4% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: DKR heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van DKR is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2010 | 12 | Beata Stefanska | www.dektra.pl |
Dektra SA houdt zich bezig met de productie van en groothandel in isolatiematerialen voor de bouw-, land- en tuinbouwsector en de industrie in Polen. De producten omvatten tuinbouwfolies, afdekfolies, zwembadfolies, folies voor mulching, transparante folies, agrotextiel, landbouwnetten, landbouwtouw, wikkelfolies, geotextiel en zakken voor hooi; en droge bouw-, isolatie-, dakbedekkings-, wegenbouw- en waterbouwproducten, evenals isolatiesystemen. Het bedrijf biedt beschermende handschoenen, technische folies, hoezen en LDPE hoezen, noppenfolie, rekfolie, geomembranen, zakken voor dit en hooi silage, bouwplaten, PVC isolatieproducten, dakfolies, vezel gaas en dektra glasvezel gaas producten, zwarte beschermende folies, damp isolatie folies met aluminium laag, dampisolatiefolies, tuinfolies, zwembadfolies, balenfolie, balennetten, prismafolies, folies voor vloerverwarming, zwarte en witte kaasfolies voor silo's, bouwfolies, horizontale en verticale isolatie van funderingen en PE-funderingen, vliezen en verpakkingsfolies voor industriële installaties.
Dektra SA Samenvatting
| DKR fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł6.18m |
| Inkomsten(TTM) | zł168.42k |
| Inkomsten(TTM) | zł17.82m |
Is DKR overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| DKR resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł17.82m |
| Kosten van inkomsten | zł14.94m |
| Brutowinst | zł2.89m |
| Overige uitgaven | zł2.72m |
| Inkomsten | zł168.42k |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 13, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.15 |
| Brutomarge | 16.19% |
| Nettowinstmarge | 0.95% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 36.9% |
Hoe presteerde DKR op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt DKR een betrouwbaar dividend?
Zie DKR dividendgeschiedenis en benchmarks| Dektra dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Aug 11 2026 |
| Betaaldatum dividend | Sep 10 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 72 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 102 days |
Betaalt DKR een betrouwbaar dividend?
Zie DKR dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 11:37 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Dektra SA wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.