Orient Rental Modaraba (ORM) Aandelenoverzicht
Orient Rental Modaraba houdt zich bezig met ijarah-, exploitatie- en onderhoudsactiviteiten in Pakistan. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 4/6 |
ORM Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Orient Rental Modaraba Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | PK₨9.37 |
| 52 Week Hoogtepunt | PK₨16.79 |
| 52 Week Laag | PK₨8.90 |
| Bèta | 0.096 |
| 1 maand verandering | -8.50% |
| 3 maanden verandering | -17.52% |
| 1 Jaar Verandering | -1.37% |
| 3 jaar verandering | 61.27% |
| 5 jaar verandering | 31.05% |
| Verandering sinds IPO | -25.04% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ORM | PK Trade Distributors | PK Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.1% | -5.4% | 0.9% |
| 1Y | -1.4% | 53.0% | 28.3% |
Rendement versus industrie: ORM presteerde slechter dan de PK Trade Distributors -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 53 % opleverde.
Rendement versus markt: ORM presteerde slechter dan PK Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.3 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ORM volatility | |
|---|---|
| ORM Average Weekly Movement | 6.4% |
| Trade Distributors Industry Average Movement | 6.3% |
| Market Average Movement | 8.4% |
| 10% most volatile stocks in PK Market | 11.1% |
| 10% least volatile stocks in PK Market | 5.6% |
Stabiele aandelenkoers: ORM heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de PK markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van ORM is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | 1,596 | Teizoon Kisat | www.orientmodaraba.com |
Orient Rental Modaraba houdt zich bezig met ijarah-, exploitatie- en onderhoudsactiviteiten in Pakistan. Het is betrokken bij de verhuur van energieopwekkingsproducten, waaronder diesel-, gas- en HFO-generatoren; en verhuur van ondersteunende apparatuur, zoals leenbanken en stroomkabels. Het bedrijf levert diensten voor energiecentrales, waaronder O&M-schattingen en budgettering; personeelsbezetting, training, personeelsbeleid en -procedures, evenals operationele procedures; langetermijnactiviteiten van centrales; veiligheids- en kwaliteitscontrole en onderhoudsbeheerprogramma's; beheer van bedrijfssystemen; jaarlijkse beoordeling en audits; verbeteringen en upgrades van centrales; en vervangingsonderdelen en field engineering-diensten.
Orient Rental Modaraba Samenvatting
| ORM fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | PK₨702.75m |
| Inkomsten(TTM) | PK₨131.31m |
| Inkomsten(TTM) | PK₨2.46b |
Is ORM overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ORM resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | PK₨2.46b |
| Kosten van inkomsten | PK₨1.96b |
| Brutowinst | PK₨503.41m |
| Overige uitgaven | PK₨372.11m |
| Inkomsten | PK₨131.31m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.75 |
| Brutomarge | 20.45% |
| Nettowinstmarge | 5.33% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 38.4% |
Hoe presteerde ORM op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 22:41 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Orient Rental Modaraba wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.