Meta Bright Group Berhad (MBRIGHT) Aandelenoverzicht
Meta Bright Group Berhad, een beleggingsholding, houdt zich bezig met vastgoedontwikkeling en -beleggingen en hotelexploitaties, voornamelijk in Maleisië en Australië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
MBRIGHT Community Fair Values
See what 6 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Top Community Narratives
Meta Bright Group Berhad Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | RM 0.15 |
| 52 Week Hoogtepunt | RM 0.16 |
| 52 Week Laag | RM 0.10 |
| Bèta | -0.035 |
| 1 maand verandering | 3.45% |
| 3 maanden verandering | 25.00% |
| 1 Jaar Verandering | 15.38% |
| 3 jaar verandering | -11.76% |
| 5 jaar verandering | 25.00% |
| Verandering sinds IPO | -98.66% |
Recent nieuws en updates
Meta Bright’s Bumidotearth Move: A Small Acquisition With Bigger Strategic Implications
Meta Bright Group Berhad’s proposed acquisition of a 51% stake in Bumidotearth Sdn. Bhd.Meta Bright: Could the YTL-CEPCO deal spark fresh interest in concrete players?
The recent move by YTL Cement to acquire control of Concrete Engineering Products Bhd (CEPCO) could be more meaningful than it first appears. When a major industry player is willing to pay up for a concrete-related business, the market usually starts looking at whether other companies in the same space may also have hidden value.Meta Bright: Rising fuel costs could gradually accelerate the shift to EVs and rooftop solar
When fuel costs stay high or become more volatile, the effect usually goes beyond just higher transport bills. Over time, it also pushes households, businesses and property owners to look more seriously at alternatives that can reduce long-term operating costs.Meta Bright’s TTOP Acquisition Could Mark a Strategic Leap into Energy Infrastructure
Meta Bright’s proposed acquisition of TTOP could be strategically meaningful, but investors should treat it as a high-potential move rather than a completed transformation. The Group has only signed a Heads of Agreement at this stage, with a six-month due diligence period before anything is finalised.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MBRIGHT | MY Hospitality | MY Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -6.3% | -1.9% | -0.8% |
| 1Y | 15.4% | -9.0% | 10.9% |
Rendement versus industrie: MBRIGHT overtrof de MY Hospitality industrie, die het afgelopen jaar een rendement -9 % opleverde.
Rendement versus markt: MBRIGHT overtrof de MY markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 10.9 %.
Prijsvolatiliteit
| MBRIGHT volatility | |
|---|---|
| MBRIGHT Average Weekly Movement | 6.3% |
| Hospitality Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 5.9% |
| 10% most volatile stocks in MY Market | 12.3% |
| 10% least volatile stocks in MY Market | 2.8% |
Stabiele aandelenkoers: MBRIGHT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de MY markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van MBRIGHT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2000 | 654 | Chee Lee | www.mbgb.my |
Meta Bright Group Berhad, een beleggingsholding, houdt zich bezig met vastgoedontwikkeling en -beleggingen en hotelexploitatie, voornamelijk in Maleisië en Australië. Het is actief via de divisies Investment Holding, Leasing and Financing, Hospitality, Investment Properties, Property Development, Energy Related en Building Materials and Related Services. Het bedrijf biedt geldleningen en leasing van machines en apparatuur, zoals kortetermijnverhuur en aanverwante zakelijke diensten.
Meta Bright Group Berhad Samenvatting
| MBRIGHT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | RM 407.09m |
| Inkomsten(TTM) | RM 15.16m |
| Inkomsten(TTM) | RM 256.38m |
Is MBRIGHT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MBRIGHT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | RM 256.38m |
| Kosten van inkomsten | RM 154.18m |
| Brutowinst | RM 102.20m |
| Overige uitgaven | RM 87.04m |
| Inkomsten | RM 15.16m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.0056 |
| Brutomarge | 39.86% |
| Nettowinstmarge | 5.91% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 38.3% |
Hoe presteerde MBRIGHT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 13:51 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Meta Bright Group Berhad wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.