Eleving Group (ELEVR) Aandelenoverzicht
Eleving Group S.A. levert diensten op het gebied van voertuig- en consumentenfinanciering in Europa, Afrika en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
ELEVR Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Eleving Group S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €1.70 |
| 52 Week Hoogtepunt | €1.73 |
| 52 Week Laag | €1.60 |
| Bèta | 0 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | -0.56% |
| 1 Jaar Verandering | -0.29% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 0.29% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ELEVR | LV Consumer Finance | LV Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.3% | -1.1% |
| 1Y | -0.3% | 6.3% | -3.8% |
Rendement versus industrie: ELEVR presteerde slechter dan de LV Consumer Finance -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 6.3 % opleverde.
Rendement versus markt: ELEVR overtrof de LV markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van -3.8 %.
Prijsvolatiliteit
| ELEVR volatility | |
|---|---|
| ELEVR Average Weekly Movement | 0.6% |
| Consumer Finance Industry Average Movement | 5.8% |
| Market Average Movement | 2.6% |
| 10% most volatile stocks in LV Market | 10.9% |
| 10% least volatile stocks in LV Market | 1.4% |
Stabiele aandelenkoers: ELEVR heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de LV markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 1% ) van ELEVR is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2012 | 4,438 | Modestas Sudnius | www.eleving.com |
Eleving Group S.A. levert diensten op het gebied van voertuig- en consumentenfinanciering in Europa, Afrika en internationaal. Het bedrijf biedt financieringsproducten aan via het online platform, online autoverkoopportalen van derden, fysieke filialen en fysieke dealers van tweedehands auto's, evenals kredietlijnen en leningen op afbetaling. Het bedrijf werd opgericht in 2012 en heeft zijn hoofdkantoor in Luxemburg.
Eleving Group S.A. Samenvatting
| ELEVR fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €187.76m |
| Inkomsten(TTM) | €23.29m |
| Inkomsten(TTM) | €211.02m |
Is ELEVR overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ELEVR resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €211.02m |
| Kosten van inkomsten | €29.68m |
| Brutowinst | €181.34m |
| Overige uitgaven | €158.04m |
| Inkomsten | €23.29m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 10, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.20 |
| Brutomarge | 85.93% |
| Nettowinstmarge | 11.04% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 413.5% |
Hoe presteerde ELEVR op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 02:19 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Eleving Group S.A. wordt gevolgd door 1 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Marius Fuhrberg | Warburg Research GmbH |