Sarepta Therapeutics (1SRPT) Aandelenoverzicht
Sarepta Therapeutics, Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in een commerciële fase, richt zich op het ontdekken en ontwikkelen van RNA-gerichte therapeutica, gentherapieën en andere genetische therapeutische modaliteiten voor de behandeling van zeldzame ziekten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
1SRPT Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Sarepta Therapeutics, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$14.28 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$36.60 |
| 52 Week Laag | US$9.33 |
| Bèta | 0.25 |
| 1 maand verandering | -16.69% |
| 3 maanden verandering | -11.82% |
| 1 Jaar Verandering | -58.43% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -73.20% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 1SRPT | IT Biotechs | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.2% | 4.7% | 2.8% |
| 1Y | -58.4% | 33.3% | 20.1% |
Rendement versus industrie: 1SRPT presteerde slechter dan de Italian Biotechs -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 33.3 % opleverde.
Rendement versus markt: 1SRPT presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 20.1 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 1SRPT volatility | |
|---|---|
| 1SRPT Average Weekly Movement | 11.5% |
| Biotechs Industry Average Movement | 8.4% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.5% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van 1SRPT is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 11% ) van 1SRPT is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Italian.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1980 | 835 | Doug Ingram | www.sarepta.com |
Sarepta Therapeutics, Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in commerciële fase, richt zich op het ontdekken en ontwikkelen van RNA-gerichte therapieën, gentherapieën en andere genetische therapeutische modaliteiten voor de behandeling van zeldzame ziekten. Het biedt EXONDYS 51 injectie aan voor de behandeling van Duchenne spierdystrofie (Duchenne) bij patiënten met een bevestigde mutatie van het dystrofine gen dat gevoelig is voor exon 51 skipping; VYONDYS 53 voor de behandeling van Duchenne bij patiënten met een bevestigde mutatie van het dystrofine gen dat gevoelig is voor exon 53 skipping; AMONDYS 45 voor de behandeling van Duchenne bij patiënten met een bevestigde mutatie van het dystrofine gen dat geschikt is voor het overslaan van exon 45; en ELEVIDYS, een gentherapie op basis van een adeno-geassocieerd virus voor de behandeling van ambulante pediatrische patiënten met Duchenne met een bevestigde mutatie in het Duchenne gen. Het bedrijf ontwikkelt ook SRP-9003, een gentherapieprogramma voor spierdystrofieën aan de ledematen.
Sarepta Therapeutics, Inc. Samenvatting
| 1SRPT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €1.52b |
| Inkomsten(TTM) | €55.88m |
| Inkomsten(TTM) | €1.88b |
Is 1SRPT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 1SRPT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.18b |
| Kosten van inkomsten | US$2.33b |
| Brutowinst | -US$141.65m |
| Overige uitgaven | -US$206.71m |
| Inkomsten | US$65.06m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.62 |
| Brutomarge | -6.49% |
| Nettowinstmarge | 2.98% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 55.7% |
Hoe presteerde 1SRPT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 18:14 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Sarepta Therapeutics, Inc. wordt gevolgd door 50 analisten. 21 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Brian Skorney | Baird |
| Huidong Wang | Barclays |
| Eliana Merle | Barclays |