Philogen (PHIL) Aandelenoverzicht
Philogen S.p.A., een biotechnologiebedrijf, ontwikkelt geneesmiddelen voor oncologie en chronische ontstekingsziekten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 6/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 3/6 |
PHIL Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Philogen S.p.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €23.40 |
| 52 Week Hoogtepunt | €27.80 |
| 52 Week Laag | €19.56 |
| Bèta | -0.017 |
| 1 maand verandering | 13.04% |
| 3 maanden verandering | 10.90% |
| 1 Jaar Verandering | 4.00% |
| 3 jaar verandering | 56.00% |
| 5 jaar verandering | 56.63% |
| Verandering sinds IPO | 40.20% |
Recent nieuws en updates
PHIL: Softer Earnings Outlook And 2026 Board Milestones Will Shape Repricing Potential
Analysts have reduced their price target on Philogen from €26 to €23. They point to softer revenue growth expectations, a lower projected profit margin and a higher future P/E multiple as key drivers of the revision.Clinical Pipeline And Radiopharmaceutical Expansion Will Pressure Margins And Future Earnings Potential
Catalysts About Philogen Philogen develops targeted biological and small molecule therapies, primarily for oncology and certain inflammatory diseases. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?PHIL: 2026 Board Calendar And Steady Assumptions Will Support Future Repricing Potential
Analysts have kept their fair value estimate for Philogen steady at €26.0 per share, citing largely unchanged assumptions on the discount rate, revenue trends, profit margin and future P/E as reasons for maintaining their price target. What's in the News Board meeting scheduled for March 27, 2026, to approve the Draft Financial Statements and the 2025 Consolidated Financial Statements (company filing) Board meeting set for May 12, 2026, to approve a press release containing a quarterly report with selected information on business performance for the first quarter of 2026 (company filing) Board meeting planned for September 23, 2026, to approve the Half-Yearly Financial Report as at June 30, 2026 (company filing) Board meeting scheduled for November 12, 2026, to approve a press release with a quarterly report providing selected information on business performance for the third quarter of 2026 (company filing) Valuation Changes Fair Value: unchanged at €26.0 per share, with no adjustment to the overall fair value estimate.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| PHIL | IT Biotechs | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.9% | 4.7% | 2.8% |
| 1Y | 4.0% | 33.3% | 20.1% |
Rendement versus industrie: PHIL presteerde slechter dan de Italian Biotechs -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 33.3 % opleverde.
Rendement versus markt: PHIL presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 20.1 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| PHIL volatility | |
|---|---|
| PHIL Average Weekly Movement | 4.2% |
| Biotechs Industry Average Movement | 8.4% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.5% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: PHIL heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van PHIL is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1996 | 214 | Dario Neri | www.philogen.com |
Philogen S.p.A., een biotechnologiebedrijf, ontwikkelt geneesmiddelen voor oncologie en chronische ontstekingsziekten. Het ontwikkelt Nidlegy, een combinatie van de immunocytokines L19IL2 en L19TNF voor intralesionale behandeling van locoregionaal melanoom en niet-melanoom huidkanker; Fibromun, een humaan immunomodulerend product bestaande uit L19-antilichaam en TNF voor de behandeling van weke delen sarcoom, leiomyosarcoom en glioom; en Darleukin (L19IL2), een menselijk immunostimulerend product bestaande uit het menselijke L19-antilichaam gefuseerd met het menselijke cytokine interleukine-2 (IL2), dat zich in fase II van het klinisch onderzoek bevindt voor de behandeling van niet-kleincellige longkanker. Het bedrijf ontwikkelt ook Dodekin, een humaan immunostimulerend product dat bestaat uit vasculair targeting antilichaam gefuseerd met interleukine-12 dat zich in fase I/II klinische studie bevindt voor de behandeling van vergevorderde vaste tumoren; Dekavil (F8IL10), een ontstekingsremmend product dat zich in fase II klinische studie bevindt voor de behandeling van chronische ontstekingsaandoeningen; Onco IX (PHC-102), een 99mTc gelabelde kleine molecule radiotracer voor de niet-invasieve detectie van koolzuuranhydrase IX (CAIX) dat tot expressie komt op het oppervlak van vaste tumoren, dat zich in fase 1 van de klinische studie bevindt; en OncoFAP, een kleine molecule radiotracer voor de niet-invasieve detectie van verschillende metastatische vaste tumoren gericht tegen fibroblast activatie proteïne, dat zich in fase 1 van de klinische studie bevindt.
Philogen S.p.A. Samenvatting
| PHIL fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €942.58m |
| Inkomsten(TTM) | €229.68m |
| Inkomsten(TTM) | €319.73m |
Is PHIL overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| PHIL resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €319.73m |
| Kosten van inkomsten | €39.57m |
| Brutowinst | €280.16m |
| Overige uitgaven | €50.49m |
| Inkomsten | €229.68m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Sep 23, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 5.70 |
| Brutomarge | 87.62% |
| Nettowinstmarge | 71.83% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0.01% |
Hoe presteerde PHIL op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 06:08 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Philogen S.p.A. wordt gevolgd door 4 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Rajan Sharma | Goldman Sachs |
| Victor Floch | Stifel, Equities Research |
| Clemence Thiers | Stifel, Equities Research |