This company listing is no longer active
Apellis Pharmaceuticals (1APLS) Aandelenoverzicht
Apellis Pharmaceuticals, Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in een commerciële fase, richt zich op het ontdekken, ontwikkelen en op de markt brengen van nieuwe therapeutische verbindingen voor de behandeling van ziekten met een grote onbeantwoorde behoefte. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
1APLS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Apellis Pharmaceuticals, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$35.05 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$35.55 |
| 52 Week Laag | US$15.64 |
| Bèta | -0.25 |
| 1 maand verandering | 1.21% |
| 3 maanden verandering | 91.57% |
| 1 Jaar Verandering | 123.53% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 127.45% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 1APLS | IT Biotechs | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.4% | 1.0% | 1.0% |
| 1Y | 123.5% | 34.4% | 19.4% |
Rendement versus industrie: 1APLS overtrof de Italian Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 34.4 % opleverde.
Rendement versus markt: 1APLS overtrof de Italian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 19.4 %.
Prijsvolatiliteit
| 1APLS volatility | |
|---|---|
| 1APLS Average Weekly Movement | 38.3% |
| Biotechs Industry Average Movement | 8.3% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.8% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van 1APLS is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van 1APLS is het afgelopen jaar gestegen van 21% naar 38%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2009 | 736 | Cedric Francois | apellis.com |
Apellis Pharmaceuticals, Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in commerciële fase, richt zich op het ontdekken, ontwikkelen en commercialiseren van nieuwe therapeutische verbindingen voor de behandeling van ziekten met grote onbeantwoorde behoeften. Het biedt EMPAVELI voor de behandeling van paroxismale nachtelijke hemoglobinurie en SYFOVRE voor de behandeling van geografische atrofie secundair aan leeftijdsgebonden maculadegeneratie en geografische atrofie (GA). Het bedrijf ontwikkelt ook EMPAVELI voor de behandeling van C3 glomerulopathie en immuuncomplex membranoproliferatieve glomerulonefritis, hematopoëtische stamceltransplantatie-geassocieerde trombotische microangiopathie, focale segmentale glomerulosclerose en vertraagde transplantaatfunctie; en APL-3007, een small interfering RNA of siRNA voor de behandeling van GA.
Apellis Pharmaceuticals, Inc. Samenvatting
| 1APLS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €4.52b |
| Inkomsten(TTM) | €114.68m |
| Inkomsten(TTM) | €951.09m |
Is 1APLS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 1APLS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.11b |
| Kosten van inkomsten | US$394.82m |
| Brutowinst | US$710.47m |
| Overige uitgaven | US$577.20m |
| Inkomsten | US$133.27m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.04 |
| Brutomarge | 64.28% |
| Nettowinstmarge | 12.06% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 109.9% |
Hoe presteerde 1APLS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/15 12:13 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/15 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Apellis Pharmaceuticals, Inc. wordt gevolgd door 28 analisten. 14 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Michael Ulz | Baird |
| Colleen Kusy | Baird |
| Eliana Merle | Barclays |