Buma Internasional Grup (DOID) Aandelenoverzicht
PT Buma Internasional Grup Tbk is via haar dochterondernemingen actief als aannemer van steenkoolmijnen in Indonesië en Australië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
DOID Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
PT Buma Internasional Grup Tbk Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | Rp212.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | Rp520.00 |
| 52 Week Laag | Rp195.00 |
| Bèta | -0.10 |
| 1 maand verandering | -14.52% |
| 3 maanden verandering | -30.26% |
| 1 Jaar Verandering | -57.26% |
| 3 jaar verandering | -32.48% |
| 5 jaar verandering | -40.78% |
| Verandering sinds IPO | 182.67% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| DOID | ID Oil and Gas | ID Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.8% | -17.0% | -7.4% |
| 1Y | -57.3% | -36.0% | -17.9% |
Rendement versus industrie: DOID presteerde slechter dan de ID Oil and Gas -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -36 % opleverde.
Rendement versus markt: DOID presteerde slechter dan ID Market, dat het afgelopen jaar een rendement van -17.9 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| DOID volatility | |
|---|---|
| DOID Average Weekly Movement | 6.6% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 9.2% |
| Market Average Movement | 8.0% |
| 10% most volatile stocks in ID Market | 15.5% |
| 10% least volatile stocks in ID Market | 3.9% |
Stabiele aandelenkoers: DOID heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de ID markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van DOID is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1990 | 13,431 | Ronald Sutardja | bumainternational.com |
PT Buma Internasional Grup Tbk is via haar dochterondernemingen actief als aannemer van steenkoolmijnen in Indonesië en Australië. Het is actief in de segmenten Steenkoolwinning en Mijnbouwdiensten, Investeringen en Overige. Het bedrijf biedt diensten aan op het gebied van deklaagverwijdering, steenkoolmijnbouw, kolentransport en landwinning.
PT Buma Internasional Grup Tbk Samenvatting
| DOID fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | Rp1.56t |
| Inkomsten(TTM) | -Rp2.08t |
| Inkomsten(TTM) | Rp26.43t |
Is DOID overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| DOID resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.48b |
| Kosten van inkomsten | US$1.44b |
| Brutowinst | US$41.60m |
| Overige uitgaven | US$157.86m |
| Inkomsten | -US$116.26m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.016 |
| Brutomarge | 2.81% |
| Nettowinstmarge | -7.85% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 2,125.3% |
Hoe presteerde DOID op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 18:17 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
PT Buma Internasional Grup Tbk wordt gevolgd door 11 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Erindra Krisnawan | CGS International |
| Ahmad Solihin | CLSA |
| Ryan Daniel | Deutsche Bank |