Bumi Resources (BUMI) Aandelenoverzicht
PT Bumi Resources Tbk, samen met haar dochterondernemingen, houdt zich bezig met mijnbouwactiviteiten in Indonesië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
BUMI onze risicocontroles hebben doorstaan.
BUMI Community Fair Values
Create NarrativeSee what 59 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
PT Bumi Resources Tbk Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | Rp171.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | Rp484.00 |
| 52 Week Laag | Rp103.00 |
| Bèta | 0.21 |
| 1 maand verandering | -20.83% |
| 3 maanden verandering | -37.59% |
| 1 Jaar Verandering | 44.92% |
| 3 jaar verandering | 71.00% |
| 5 jaar verandering | 185.00% |
| Verandering sinds IPO | -58.20% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| BUMI | ID Oil and Gas | ID Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -17.0% | -16.9% | -10.1% |
| 1Y | 44.9% | -34.4% | -19.1% |
Rendement versus industrie: BUMI overtrof de ID Oil and Gas industrie, die het afgelopen jaar een rendement -34.4 % opleverde.
Rendement versus markt: BUMI overtrof de ID markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van -19.1 %.
Prijsvolatiliteit
| BUMI volatility | |
|---|---|
| BUMI Average Weekly Movement | 11.0% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 9.2% |
| Market Average Movement | 8.0% |
| 10% most volatile stocks in ID Market | 15.5% |
| 10% least volatile stocks in ID Market | 3.9% |
Stabiele aandelenkoers: BUMI heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de ID markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 11% ) van BUMI is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1973 | 1,502 | Adika Bakrie | www.bumiresources.com |
PT Bumi Resources Tbk, samen met haar dochterondernemingen, houdt zich bezig met mijnbouwactiviteiten in Indonesië. Het bedrijf opereert via vijf segmenten: Holding, Steenkool, Diensten, Olie en Gas, en Mineralen. Het houdt zich bezig met de exploratie, exploitatie, ontginning en verkoop van steenkoollagen; biedt marketing- en managementdiensten aan; en zoekt naar olie- en gaseigendommen, evenals goudeigendommen.
PT Bumi Resources Tbk Samenvatting
| BUMI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | Rp63.50t |
| Inkomsten(TTM) | Rp1.55t |
| Inkomsten(TTM) | Rp26.49t |
Is BUMI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| BUMI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.49b |
| Kosten van inkomsten | US$1.22b |
| Brutowinst | US$274.76m |
| Overige uitgaven | US$187.47m |
| Inkomsten | US$87.29m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.00023 |
| Brutomarge | 18.40% |
| Nettowinstmarge | 5.84% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 16.0% |
Hoe presteerde BUMI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 18:38 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
PT Bumi Resources Tbk wordt gevolgd door 12 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Ephrem Ravi | Barclays |
| Daisy Suryo | BofA Global Research |
| Norman Choong | CLSA |