FactSet Research Systems (FA1) Aandelenoverzicht
FactSet Research Systems Inc. is, samen met haar dochterondernemingen, actief als een financieel digitaal platform en leverancier van bedrijfsoplossingen voor de wereldwijde beleggingsgemeenschap. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 5/6 |
FA1 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
FactSet Research Systems Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$200.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$413.50 |
| 52 Week Laag | US$159.45 |
| Bèta | 0.69 |
| 1 maand verandering | 5.37% |
| 3 maanden verandering | 15.21% |
| 1 Jaar Verandering | -50.98% |
| 3 jaar verandering | -44.60% |
| 5 jaar verandering | -24.47% |
| Verandering sinds IPO | 774.89% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| FA1 | DE Capital Markets | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.1% | 2.8% | 2.8% |
| 1Y | -51.0% | 3.7% | 1.4% |
Rendement versus industrie: FA1 presteerde slechter dan de German Capital Markets -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 3.7 % opleverde.
Rendement versus markt: FA1 presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 1.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| FA1 volatility | |
|---|---|
| FA1 Average Weekly Movement | 6.4% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 4.9% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: FA1 heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van FA1 is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1978 | 12,840 | Sanoke Viswanathan | www.factset.com |
FactSet Research Systems Inc. is, samen met haar dochterondernemingen, actief als leverancier van een financieel digitaal platform en bedrijfsoplossingen voor de wereldwijde beleggingsgemeenschap. Het bedrijf biedt werkstations, portfolio analytics en enterprise data oplossingen, evenals beheerde diensten voor de ondersteuning van data, prestaties, risico's en rapportage workflows. Het bedrijf biedt financiële gegevens en marktinformatie op abonnementsbasis over effecten, bedrijven, sectoren en mensen waarmee klanten beleggingsideeën kunnen onderzoeken en hun portefeuilles kunnen analyseren, bewaken en beheren.
FactSet Research Systems Inc. Samenvatting
| FA1 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €7.23b |
| Inkomsten(TTM) | €505.50m |
| Inkomsten(TTM) | €2.06b |
Is FA1 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| FA1 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.40b |
| Kosten van inkomsten | US$1.15b |
| Brutowinst | US$1.25b |
| Overige uitgaven | US$659.21m |
| Inkomsten | US$587.79m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Feb 28, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 16.13 |
| Brutomarge | 51.94% |
| Nettowinstmarge | 24.48% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 64.3% |
Hoe presteerde FA1 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt FA1 een betrouwbaar dividend?
Zie FA1 dividendgeschiedenis en benchmarks| FactSet Research Systems dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 29 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 18 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 1 day |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 21 days |
Betaalt FA1 een betrouwbaar dividend?
Zie FA1 dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 01:42 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/02/28 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/08/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
FactSet Research Systems Inc. wordt gevolgd door 29 analisten. 16 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| null null | Argus Research Company |
| Manav Patnaik | Barclays |
| Edward Atorino | Benchmark Company |