Grenke (GLJ) Aandelenoverzicht
Grenke AG verleent samen met haar dochterondernemingen financiële diensten aan kleine en middelgrote (MKB) ondernemingen in Duitsland, Frankrijk, Italië en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
GLJ Community Fair Values
See what 9 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Grenke AG Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €12.84 |
| 52 Week Hoogtepunt | €19.82 |
| 52 Week Laag | €11.90 |
| Bèta | 1.39 |
| 1 maand verandering | -3.02% |
| 3 maanden verandering | -10.08% |
| 1 Jaar Verandering | -5.31% |
| 3 jaar verandering | -56.25% |
| 5 jaar verandering | -65.70% |
| Verandering sinds IPO | 102.74% |
Recent nieuws en updates
GLJ: Dividend And Earnings Guidance Will Support Future Re-Rating Potential
Analysts have reduced their average price targets on Grenke by around €1, reflecting updated assumptions on discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E multiples, while maintaining a generally constructive view on the stock. Analyst Commentary Recent research points to a slightly lower, but still constructive, view on Grenke, with price targets trimmed by around €1 as analysts refresh their models for discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E multiples.GLJ: Updated P/E Assumptions Will Support Future Re Rating Potential
Analysts have trimmed their collective price target on Grenke to €28 from €29, citing updated assumptions on revenue growth, profit margins and future P/E. These factors still support their overall positive view on the shares.GLJ: Higher Discount Rate Assumptions Will Support Future Re Rating Potential
Analysts have trimmed their price target on Grenke to €28 from €30, reflecting updated assumptions for fair value, discount rate, growth, margins and future P/E multiples that align with recent Street research cuts. Analyst Commentary Recent Street research on Grenke has centred on recalibrated price targets, with fair value views adjusted but coverage and interest maintained.GLJ: Dividend Outlook And Earnings Guidance Will Support Future Upside Potential
Grenke's latest analyst price target has edged down by €0.20, as analysts factor in slightly lower profit margin assumptions and a modestly higher future P/E multiple in their updated models. Analyst Commentary Recent research updates have kept the focus on valuation discipline, with price targets adjusted slightly as analysts refine their views on Grenke's earnings power and appropriate P/E levels.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| GLJ | DE Diversified Financial | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.6% | 0.5% | 2.4% |
| 1Y | -5.3% | -20.0% | 1.2% |
Rendement versus industrie: GLJ overtrof de German Diversified Financial industrie, die het afgelopen jaar een rendement -20 % opleverde.
Rendement versus markt: GLJ presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 1.2 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| GLJ volatility | |
|---|---|
| GLJ Average Weekly Movement | 5.3% |
| Diversified Financial Industry Average Movement | 5.3% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: GLJ heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van GLJ is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1978 | 2,500 | Sebastian Hirsch | www.grenke.com |
Grenke AG verleent samen met haar dochterondernemingen financiële diensten aan kleine en middelgrote (MKB) ondernemingen in Duitsland, Frankrijk, Italië en internationaal. Het bedrijf houdt zich bezig met de financiering van commerciële huurders; leasing, diensten, bescherming en onderhoudsaanbiedingen, evenals de wederverkoop van gebruikte apparatuur; en small-ticket leasing van IT-producten, zoals pc's, notebooks, servers, monitoren en andere randapparatuur. Het leaseportfolio omvat ook kantoorcommunicatieproducten, waaronder telecommunicatie- en kopieerapparatuur, medische technologieproducten, kleine machines en apparatuur, beveiligingsapparatuur en groene economieproducten, waaronder muurkasten, fotovoltaïsche systemen en e-bikes.
Grenke AG Samenvatting
| GLJ fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €557.52m |
| Inkomsten(TTM) | €59.31m |
| Inkomsten(TTM) | €676.09m |
Is GLJ overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| GLJ resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €676.09m |
| Kosten van inkomsten | €118.17m |
| Brutowinst | €557.92m |
| Overige uitgaven | €498.61m |
| Inkomsten | €59.31m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 13, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 1.34 |
| Brutomarge | 82.52% |
| Nettowinstmarge | 8.77% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 358.9% |
Hoe presteerde GLJ op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 20:57 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Grenke AG wordt gevolgd door 8 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Marius Fuhrberg | Berenberg |
| Claus Roller | BofA Global Research |
| Olivia Pulvermacher | Deutsche Bank |