This company listing is no longer active
Varta (VAR) Aandelenoverzicht
Varta AG houdt zich via zijn dochterondernemingen bezig met onderzoek, ontwikkeling, productie en verkoop van micro- en huishoudbatterijen, grootformaatbatterijen, batterijoplossingen en energieopslagsystemen in Europa, Azië, Noord-Amerika en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
VAR Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Varta AG Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €0.30 |
| 52 Week Hoogtepunt | €2.08 |
| 52 Week Laag | €0.097 |
| Bèta | 0.97 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | 20.00% |
| 1 Jaar Verandering | -85.15% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -96.54% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| VAR | DE Electrical | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -5.8% | 0.7% |
| 1Y | -85.1% | 85.5% | 2.0% |
Rendement versus industrie: VAR presteerde slechter dan de German Electrical -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 85.5 % opleverde.
Rendement versus markt: VAR presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 2 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| VAR volatility | |
|---|---|
| VAR Average Weekly Movement | n/a |
| Electrical Industry Average Movement | 7.6% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.1% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van VAR is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van VAR in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1887 | 4,049 | Michael Ostermann | www.varta-ag.com |
Varta AG houdt zich via zijn dochterondernemingen bezig met onderzoek, ontwikkeling, productie en verkoop van micro- en huishoudbatterijen, grootformaatbatterijen, batterijoplossingen en energieopslagsystemen in Europa, Azië, Noord-Amerika en internationaal. Het bedrijf is actief in vijf segmenten: Micro Batteries, Lithium-Ion CoinPower, Consumer Batteries, Energy Storage Systems en Other. De Micro Batteries segmenten bieden zink-lucht batterijen aan onder de merknamen power one en ecopack voor gebruik in microbatterijen en hoortoestellen.
Varta AG Samenvatting
| VAR fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €95.69m |
| Inkomsten(TTM) | -€296.09m |
| Inkomsten(TTM) | €829.97m |
Is VAR overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| VAR resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €829.97m |
| Kosten van inkomsten | €450.05m |
| Brutowinst | €379.92m |
| Overige uitgaven | €676.01m |
| Inkomsten | -€296.09m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2023
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -6.94 |
| Brutomarge | 45.78% |
| Nettowinstmarge | -35.67% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 82.0% |
Hoe presteerde VAR op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2024/11/24 14:48 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/08/27 00:00 |
| Inkomsten | 2023/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2022/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Varta AG wordt gevolgd door 6 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Christopher Ferrara | BofA Global Research |
| George Galliers-Pratt | Goldman Sachs |
| Philipp Koenig | Goldman Sachs |