Byrna Technologies (SEF0) Aandelenoverzicht
Byrna Technologies Inc., een technologiebedrijf voor minder dodelijke zelfverdediging, ontwikkelt, produceert en verkoopt minder dodelijke persoonlijke beveiligingsoplossingen in de Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Europa, Zuid-Amerika, Azië en Canada. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
SEF0 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Byrna Technologies Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$4.34 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$16.89 |
| 52 Week Laag | US$3.94 |
| Bèta | 1.8 |
| 1 maand verandering | -12.85% |
| 3 maanden verandering | -55.49% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -79.33% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SEF0 | DE Aerospace & Defense | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 10.2% | 11.5% | 2.4% |
| 1Y | n/a | -15.0% | 1.2% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe SEF0 presteerde ten opzichte van de German Aerospace & Defense.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe SEF0 presteerde ten opzichte van de German markt.
Prijsvolatiliteit
| SEF0 volatility | |
|---|---|
| SEF0 Average Weekly Movement | 14.7% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 8.8% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van SEF0 is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 15% ) van SEF0 is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen German.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2005 | 159 | Conn Davis | www.byrna.com |
Byrna Technologies Inc., een technologiebedrijf voor minder dodelijke zelfverdediging, ontwikkelt, produceert en verkoopt minder dodelijke persoonlijke beveiligingsoplossingen in de Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Europa, Zuid-Amerika, Azië en Canada. De producten van het bedrijf omvatten handheld persoonlijke beveiligingsapparaten en schoudervuurwerpers die ontworpen zijn voor gebruik door consumenten en professionele beveiligingsklanten zonder de noodzaak van een achtergrondcontrole of wapenvergunning; projectielen, zoals chemische irriterende, kinetische en inerte kogels; zelfverdedigingsspuitbussen, waaronder Byrna Bad Guy Repellent; en accessoires en aanverwante veiligheidsproducten, zoals Byrna Banshee, Byrna Shield, gecomprimeerde kooldioxidebussen, richtsystemen, holsters en kleding van het Byrna-merk. Het verkoopt zijn producten aan de consumentenmarkt via zijn Byrna e-commercewinkel en Amazon storefront, Side Hustle dealerprogramma, hoofddealers en een netwerk van outdoor- en sportartikelenwinkels, rechtstreeks of via distributeurs; en aan de professionele beveiligingsmarkt via het Train de trainer-programma.
Byrna Technologies Inc. Samenvatting
| SEF0 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €108.28m |
| Inkomsten(TTM) | €7.60m |
| Inkomsten(TTM) | €104.24m |
Is SEF0 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SEF0 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$120.98m |
| Kosten van inkomsten | US$48.03m |
| Brutowinst | US$72.95m |
| Overige uitgaven | US$64.12m |
| Inkomsten | US$8.83m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Feb 28, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.39 |
| Brutomarge | 60.30% |
| Nettowinstmarge | 7.30% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde SEF0 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 21:53 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/02/28 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/11/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Byrna Technologies Inc. wordt gevolgd door 5 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Jeffrey Van Sinderen | B. Riley Securities, Inc. |
| Jeremy Hamblin | Craig-Hallum Capital Group LLC |
| Jon Hickman | Ladenburg Thalmann & Company |