LSI Industries (LS2) Aandelenoverzicht
LSI Industries Inc. produceert en distribueert commerciële verlichting, grafische vormgeving en display-oplossingen in strategische verticale markten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 4/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
LS2 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
LSI Industries Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$19.50 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$21.00 |
| 52 Week Laag | US$12.90 |
| Bèta | 0.54 |
| 1 maand verandering | 7.14% |
| 3 maanden verandering | 12.72% |
| 1 Jaar Verandering | 45.52% |
| 3 jaar verandering | 83.96% |
| 5 jaar verandering | 160.00% |
| Verandering sinds IPO | 351.91% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| LS2 | DE Electrical | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.7% | 4.9% | 3.9% |
| 1Y | 45.5% | 106.6% | 2.6% |
Rendement versus industrie: LS2 presteerde slechter dan de German Electrical -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 106.6 % opleverde.
Rendement versus markt: LS2 overtrof de German markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 2.6 %.
Prijsvolatiliteit
| LS2 volatility | |
|---|---|
| LS2 Average Weekly Movement | 7.8% |
| Electrical Industry Average Movement | 7.5% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.9% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: LS2 heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van LS2 is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1976 | 2,000 | James Clark | www.lsicorp.com |
LSI Industries Inc. produceert en distribueert commerciële verlichtings-, grafische en displayoplossingen voor strategische verticale markten. Het bedrijf biedt ook uitgebreide projectmanagementdiensten ter ondersteuning van grootschalige productlanceringen. De producten omvatten niet-residentiële binnen- en buitenverlichting, print graphics, PC boards, digital signage, digitale graphics, gekoelde en op maat gemaakte displays en milieuvriendelijke in-store display-armaturen.
LSI Industries Inc. Samenvatting
| LS2 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €711.35m |
| Inkomsten(TTM) | €20.51m |
| Inkomsten(TTM) | €523.86m |
Is LS2 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| LS2 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$609.84m |
| Kosten van inkomsten | US$453.24m |
| Brutowinst | US$156.60m |
| Overige uitgaven | US$132.73m |
| Inkomsten | US$23.87m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.67 |
| Brutomarge | 25.68% |
| Nettowinstmarge | 3.91% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 74.0% |
Hoe presteerde LS2 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 16:04 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
LSI Industries Inc. wordt gevolgd door 5 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Aaron Spychalla | Craig-Hallum Capital Group LLC |
| Amit Dayal | H.C. Wainwright & Co. |
| James Ricchiuti | Needham & Company |