Fugro (F3DC) Aandelenoverzicht
Fugro N.V. levert, samen met haar dochterondernemingen, geodata diensten voor de infrastructuur-, energie- en waterindustrie in Europa, Afrika, Noord- en Zuid-Amerika, Azië-Pacific, het Midden-Oosten en India. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor F3DC uit onze risicocontroles.
F3DC Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Fugro N.V. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €11.28 |
| 52 Week Hoogtepunt | €12.76 |
| 52 Week Laag | €8.19 |
| Bèta | 0.75 |
| 1 maand verandering | -1.23% |
| 3 maanden verandering | 5.32% |
| 1 Jaar Verandering | 2.08% |
| 3 jaar verandering | -19.83% |
| 5 jaar verandering | 23.68% |
| Verandering sinds IPO | 28.91% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| F3DC | DE Construction | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -6.4% | 3.6% | 0.7% |
| 1Y | 2.1% | 177.5% | 2.0% |
Rendement versus industrie: F3DC presteerde slechter dan de German Construction -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 177.5 % opleverde.
Rendement versus markt: F3DC kwam overeen met de German markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 2 %.
Prijsvolatiliteit
| F3DC volatility | |
|---|---|
| F3DC Average Weekly Movement | 5.6% |
| Construction Industry Average Movement | 5.3% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.1% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: F3DC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van F3DC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1962 | 9,062 | Mark Heine | www.fugro.com |
Fugro N.V. levert, samen met haar dochterondernemingen, geodata diensten voor de infrastructuur-, energie- en waterindustrie in Europa, Afrika, Noord- en Zuid-Amerika, Azië-Pacific, het Midden-Oosten en India. Het bedrijf biedt oplossingen voor locatiekarakterisering op zee, waaronder geofysisch onderzoek en geotechnisch onderzoek, evenals geo-adviesoplossingen, zoals grondmodellering en geologische risicobeoordelingsdiensten; en realtime monitoring en voorspelling van weer, stromingen en milieuomstandigheden. Het bedrijf biedt ook oplossingen voor integriteit van maritieme activa, waaronder op abonnement gebaseerde signalen en plaatsbepalingsdiensten; oplossingen voor ondersteuning van de bouw, waaronder surveysystemen en aanverwante activiteiten; en inspectie- en monitoringoplossingen door inspectiegegevens te verzamelen en te analyseren.
Fugro N.V. Samenvatting
| F3DC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €1.26b |
| Inkomsten(TTM) | -€20.46m |
| Inkomsten(TTM) | €1.85b |
Is F3DC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| F3DC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €1.85b |
| Kosten van inkomsten | €1.30b |
| Brutowinst | €544.21m |
| Overige uitgaven | €564.66m |
| Inkomsten | -€20.46m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Jul 31, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -0.18 |
| Brutomarge | 29.45% |
| Nettowinstmarge | -1.11% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 19.2% |
Hoe presteerde F3DC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 15:18 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Fugro N.V. wordt gevolgd door 15 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Thomas Martin | BNP Paribas |
| Alexander Brooks | Canaccord Genuity |
| Luuk Van Beek | Degroof Petercam |