SCR-Sibelco (094426466) Aandelenoverzicht
SCR-Sibelco N.V., samen met haar dochterondernemingen, houdt zich bezig met de exploratie, ontwikkeling, productie en verkoop van industriële mineralen in Europa, het Midden-Oosten, Afrika, Azië-Pacific en Noord- en Zuid-Amerika. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 3/6 |
094426466 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
SCR-Sibelco N.V. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €4,500.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | €5,500.00 |
| 52 Week Laag | €4,000.00 |
| Bèta | 0.37 |
| 1 maand verandering | 2.27% |
| 3 maanden verandering | -5.46% |
| 1 Jaar Verandering | -2.17% |
| 3 jaar verandering | 0% |
| 5 jaar verandering | -25.62% |
| Verandering sinds IPO | -51.35% |
Recent nieuws en updates
SCR-Sibelco (EBR:094426466) Strong Profits May Be Masking Some Underlying Issues
SCR-Sibelco N.V.'s ( EBR:094426466 ) healthy profit numbers didn't contain any surprises for investors. However the...Why SCR-Sibelco's (EBR:094426466) Shaky Earnings Are Just The Beginning Of Its Problems
A lackluster earnings announcement from SCR-Sibelco N.V. ( EBR:094426466 ) last week didn't sink the stock price...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 094426466 | BE Metals and Mining | BE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 4.5% | -0.2% |
| 1Y | -2.2% | 79.9% | 21.2% |
Rendement versus industrie: 094426466 presteerde slechter dan de Belgian Metals and Mining -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 79.9 % opleverde.
Rendement versus markt: 094426466 presteerde slechter dan Belgian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 21.2 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 094426466 volatility | |
|---|---|
| 094426466 Average Weekly Movement | 5.2% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 8.3% |
| Market Average Movement | 4.1% |
| 10% most volatile stocks in BE Market | 7.1% |
| 10% least volatile stocks in BE Market | 2.6% |
Stabiele aandelenkoers: 094426466 heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Belgian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van 094426466 is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1872 | 4,907 | Hilmar Rode | www.sibelco.com |
SCR-Sibelco N.V., samen met haar dochterondernemingen, exploreert, ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële mineralen in Europa, het Midden-Oosten, Afrika, Azië-Pacific en Noord- en Zuid-Amerika. Het bedrijf biedt cristobaliet, calciumcarbonaat, aluminiumoxide, olivijn, zeer zuiver kwarts, nefelien-syeniet, kaolien, bariet, veldspaat, anorthosiet, wollastoniet, dolomiet, actieve kool, gerecycled glas, aluminiumtrihydraat, bauxiet, bentoniet, ijzerhoudende materialen, mangaan, balklei, silicazand, chromiet en andere materialen. De materialen worden gebruikt in sportoppervlakken, keramiek, coatings, filtratie, elektronica, metallurgie, hernieuwbare energie, bouw en techniek, glas, kunststeen, landbouw, sanitair, polymeren, glasrecycling, metaal en gietwerk, chemische en andere industrieën, evenals in tegels, engobes en glazuurtoepassingen.
SCR-Sibelco N.V. Samenvatting
| 094426466 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €1.56b |
| Inkomsten(TTM) | €146.31m |
| Inkomsten(TTM) | €2.24b |
Is 094426466 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 094426466 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €2.24b |
| Kosten van inkomsten | €1.71b |
| Brutowinst | €525.85m |
| Overige uitgaven | €379.54m |
| Inkomsten | €146.31m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 423.02 |
| Brutomarge | 23.50% |
| Nettowinstmarge | 6.54% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 99.3% |
Hoe presteerde 094426466 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 14:37 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
SCR-Sibelco N.V. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.