RMA Global (RMY) Aandelenoverzicht
RMA Global Limited, een online digitaal marketingbedrijf, biedt gegevens over onroerend goed in Australië, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
RMY Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
RMA Global Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$0.031 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$0.071 |
| 52 Week Laag | AU$0.026 |
| Bèta | 1.58 |
| 1 maand verandering | -22.50% |
| 3 maanden verandering | -52.31% |
| 1 Jaar Verandering | -3.13% |
| 3 jaar verandering | -62.20% |
| 5 jaar verandering | -86.52% |
| Verandering sinds IPO | -84.88% |
Recent nieuws en updates
A Piece Of The Puzzle Missing From RMA Global Limited's (ASX:RMY) 26% Share Price Climb
Despite an already strong run, RMA Global Limited ( ASX:RMY ) shares have been powering on, with a gain of 26% in the...RMA Global Limited's (ASX:RMY) Subdued P/S Might Signal An Opportunity
You may think that with a price-to-sales (or "P/S") ratio of 1.1x RMA Global Limited ( ASX:RMY ) is definitely a stock...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| RMY | AU Interactive Media and Services | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -11.4% | -1.4% | 1.0% |
| 1Y | -3.1% | -37.3% | 3.1% |
Rendement versus industrie: RMY overtrof de Australian Interactive Media and Services industrie, die het afgelopen jaar een rendement -37.3 % opleverde.
Rendement versus markt: RMY presteerde slechter dan Australian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 3.1 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| RMY volatility | |
|---|---|
| RMY Average Weekly Movement | 12.2% |
| Interactive Media and Services Industry Average Movement | 8.4% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.4% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
Stabiele aandelenkoers: RMY heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 12% ) van RMY is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | n/a | Jim Crisera | rma-global.com |
RMA Global Limited, een online digitaal marketingbedrijf, biedt gegevens over onroerend goed in Australië, Nieuw-Zeeland en de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt gegevens over verkoopresultaten voor residentiële vastgoedmakelaars en -agentschappen, evenals beoordelingen van de prestaties van agenten door verkopers en kopers van residentieel vastgoed. Het bedrijf houdt zich ook bezig met het promoten van digitale profielen van agenten en makelaars via verschillende platforms van derden.
RMA Global Limited Samenvatting
| RMY fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$20.59m |
| Inkomsten(TTM) | -AU$4.62m |
| Inkomsten(TTM) | AU$23.04m |
Is RMY overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| RMY resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$23.04m |
| Kosten van inkomsten | AU$18.56m |
| Brutowinst | AU$4.47m |
| Overige uitgaven | AU$9.09m |
| Inkomsten | -AU$4.62m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.007 |
| Brutomarge | 19.42% |
| Nettowinstmarge | -20.05% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde RMY op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/30 20:52 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
RMA Global Limited wordt gevolgd door 1 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Michael Ardrey | Bell Potter |