Resolute Mining (RSG) Aandelenoverzicht
Resolute Mining Limited houdt zich bezig met mijnbouw, prospectie en exploratie van minerale eigendommen in Afrika. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor RSG uit onze risicocontroles.
RSG Community Fair Values
Create NarrativeSee what 67 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Resolute Mining Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$1.19 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$1.69 |
| 52 Week Laag | AU$0.55 |
| Bèta | 1.36 |
| 1 maand verandering | -2.06% |
| 3 maanden verandering | -19.87% |
| 1 Jaar Verandering | 95.08% |
| 3 jaar verandering | 147.92% |
| 5 jaar verandering | 106.96% |
| Verandering sinds IPO | -76.20% |
Recent nieuws en updates
RSG: West African Project Delivery Will Drive Future Re Rating Potential
Analysts have reduced their price target on Resolute Mining by A$0.12, citing updated assumptions that reflect a higher discount rate, revised expectations for revenue growth, and adjusted profit margin and forward P/E inputs in their models. Analyst Commentary Street research around Resolute Mining has recently included a price target cut of 12 GBp, which aligns with updated modeling assumptions around discount rates, revenue growth and profit margins.RSG: Doropo Development And 2026 Guidance Will Support Stronger Long Term Earnings
Analysts have slightly reduced their fair value estimate for Resolute Mining to A$2.09 from A$2.10, citing updated assumptions around discount rates, revenue growth, margins and future P/E expectations. Analyst Commentary Recent street research on Resolute Mining highlights a modest reset in expectations, with at least one published target move pointing to a lower valuation in absolute price terms.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| RSG | AU Metals and Mining | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.5% | 6.5% | 2.5% |
| 1Y | 95.1% | 58.5% | 3.3% |
Rendement versus industrie: RSG overtrof de Australian Metals and Mining industrie, die het afgelopen jaar een rendement 58.5 % opleverde.
Rendement versus markt: RSG overtrof de Australian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 3.3 %.
Prijsvolatiliteit
| RSG volatility | |
|---|---|
| RSG Average Weekly Movement | 9.7% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 12.2% |
| Market Average Movement | 10.2% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.4% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
Stabiele aandelenkoers: RSG heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van RSG is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2001 | n/a | Chris Eger | www.rml.com.au |
Resolute Mining Limited houdt zich bezig met mijnbouw, prospectie en exploratie van minerale eigendommen in Afrika. Het bedrijf zoekt naar goud en zilver. Haar vlaggenschipproject is het Doropo goudproject in Ivoorkust, West-Afrika.
Resolute Mining Limited Samenvatting
| RSG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$2.76b |
| Inkomsten(TTM) | AU$180.37m |
| Inkomsten(TTM) | AU$1.21b |
Is RSG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| RSG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$865.60m |
| Kosten van inkomsten | US$444.50m |
| Brutowinst | US$421.10m |
| Overige uitgaven | US$292.30m |
| Inkomsten | US$128.80m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.06 |
| Brutomarge | 48.65% |
| Nettowinstmarge | 14.88% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 8.5% |
Hoe presteerde RSG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 15:07 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Resolute Mining Limited wordt gevolgd door 25 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Dale Koenders | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Nicholas McGarrigle | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Taylor Guyot | Barrenjoey Markets Pty Limited |