Perfect (PERF) Hisse Özeti
Bir hizmet olarak yapay zeka yazılımı şirketi olan Perfect Corp. dünya çapında güzellik, moda ve cilt bakımı endüstrileri için yapay zeka (AI) ve artırılmış gerçeklik (AR) destekli çözümler sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
PERF Community Fair Values
See what 53 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Perfect Corp. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$1.68 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$2.67 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$1.24 |
| Beta | 0.28 |
| 1 Aylık Değişim | 1.20% |
| 3 Aylık Değişim | 24.44% |
| 1 Yıllık Değişim | -8.20% |
| 3 Yıllık Değişim | -67.12% |
| 5 Yıllık Değişim | -82.61% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -83.38% |
Son Haberler & Güncellemeler
PERF: Take Private Bid Debate Will Support Long Term Upside Scenario
Analysts have trimmed their price targets on Perfect to around $2.73 from about $3.01, citing updated expectations for revenue growth, profit margins and a lower future P/E multiple, along with recent rating downgrades and debate around the proposed take private bid. Analyst Commentary Recent research highlights a split view on Perfect as the market weighs the impact of fresh downgrades against the proposed take private bid and updated valuation assumptions.PERF: Take Private Bid Debate Will Spotlight Long Term Upside Optionality
Analysts have trimmed Perfect's implied fair value by about $0.50 per share. The updated view reflects slightly adjusted assumptions on discount rate, revenue growth, profit margin and a lower future P/E, following recent research that includes a downgrade and debate around whether a potential take private bid fully reflects long term prospects.Recent updates
Hissedar Getirileri
| PERF | US Software | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -1.0% | 1.3% |
| 1Y | -8.2% | -9.4% | 27.7% |
Getiri vs. Endüstri: PERF geçen yıl % -9.4 oranında getiri sağlayan US Software sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: PERF geçen yıl % 27.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| PERF volatility | |
|---|---|
| PERF Average Weekly Movement | 9.8% |
| Software Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PERF son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: PERF 'nin haftalık oynaklığı ( 10% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2015 | 353 | Alice H. Chang | www.perfectcorp.com |
Bir hizmet şirketi olarak yapay zeka yazılımı olan Perfect Corp. dünya çapında güzellik, moda ve cilt bakımı endüstrileri için yapay zeka (AI) ve artırılmış gerçeklik (AR) destekli çözümler sunmaktadır. Şirket, AI ve AR-makyaj; AI cilt teşhisi; AI ve AR-saç hizmetleri; AI ve AR-takı (küpeler, yüzükler ve bilezikler); AI ve AR-aksesuarlar, gözlükler ve saatler; AI ve AR-tırnaklar; AI avatar; AI selfie; AI metinden görüntüye; ve AI headshot ve AI stüdyosu sunmaktadır. AI arka planı kaldırma, AI arka planı bulanıklaştırma, AI nesne kaldırma, AI görüntü genişletici, AI değiştirme ve AI fotoğraf / video geliştirme gibi AI fotoğraf düzenleme araçları sağlar; ve AI yüz özellikleri ve AI ürün önerisi.
Perfect Corp. Temel Bilgiler Özeti
| PERF temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$171.11m |
| Kazançlar(TTM) | US$4.70m |
| Gelir(TTM) | US$71.08m |
PERF aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PERF gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$71.08m |
| Gelir Maliyeti | US$15.33m |
| Brüt Kâr | US$55.74m |
| Diğer Giderler | US$51.04m |
| Kazançlar | US$4.70m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.046 |
| Brüt Marj | 78.43% |
| Net Kâr Marjı | 6.62% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
PERF uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 07:41 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Perfect Corp. 11 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Vadim Merkulov | Freedom Broker |
| Egor Tolmachev | Freedom Broker |
| Almas Almaganbetov | Freedom Broker |