Property For Industry (PYIY.F) Hisse Özeti
Property For Industry Limited, Yeni Zelanda'da emlak yatırımı ve yönetimi işiyle uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 5/6 |
Ödüller
Risk Analizi
PYIY.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Property For Industry Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | NZ$1.26 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | NZ$1.26 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | NZ$0.91 |
| Beta | 0.33 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 37.95% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| PYIY.F | US Industrial REITs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 3.5% | 2.5% |
| 1Y | n/a | 27.8% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: PYIY.F un US Industrial REITs sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: PYIY.F un US Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| PYIY.F volatility | |
|---|---|
| PYIY.F Average Weekly Movement | n/a |
| Industrial REITs Industry Average Movement | 3.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PYIY.F hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: PYIY.F 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1994 | 22 | Simon Woodhams | www.propertyforindustry.co.nz |
Property For Industry Limited, Yeni Zelanda'da emlak yatırımı ve yönetimi işiyle uğraşmaktadır. Şirket, North Harbour, Avondale, Penrose, Mount Wellington, Manukau, Mangere, East Tamaki, Wellington ve Christchurch'te bulunan endüstriyel mülklere yatırım yapmaktadır. 23 Aralık 2020 itibarıyla, 147 kiracıya kiralanan 94 mülkten oluşan bir portföy işletmektedir.
Property For Industry Limited Temel Bilgiler Özeti
| PYIY.F temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$694.62m |
| Kazançlar(TTM) | US$61.86m |
| Gelir(TTM) | US$74.37m |
PYIY.F aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PYIY.F gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | NZ$127.46m |
| Gelir Maliyeti | NZ$21.90m |
| Brüt Kâr | NZ$105.55m |
| Diğer Giderler | -NZ$470.00k |
| Kazançlar | NZ$106.02m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.21 |
| Brüt Marj | 82.82% |
| Net Kâr Marjı | 83.18% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 49.8% |
PYIY.F uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2025/12/24 03:30 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2025/09/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Property For Industry Limited 5 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Adam Lilley | Deutsche Bank |
| Rohan Koreman-Smit | Forsyth Barr Group Ltd. |
| Arie Dekker | Jarden Limited |