Gadsden Properties (GADS) Hisse Özeti
Gadsden Properties, Inc. 28 Aralık 2010 tarihinde kurulmuş bir Nevada şirketidir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
GADS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Gadsden Properties, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$0.0002 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$0.0003 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$0.000001 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | -83.33% |
| 5 Yıllık Değişim | -99.62% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -99.90% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| GADS | US Real Estate | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -1.3% | 2.5% |
| 1Y | n/a | -10.6% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: GADS un US Real Estate sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: GADS un US Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| GADS volatility | |
|---|---|
| GADS Average Weekly Movement | n/a |
| Real Estate Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: GADS hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: GADS 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1980 | n/a | Billie Parrish | www.gadsdenreit.com |
Gadsden Properties, Inc. 28 Aralık 2010 tarihinde kurulmuş bir Nevada şirketidir. Gadsden, öncelikle Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ikincil ve üçüncül pazarlarda yüksek kaliteli gelir getiren varlıklara, konut geliştirmelerine ve diğer fırsatçı ticari mülklere yatırım yapmaya odaklanmaktadır. Şirket, 5 milyon ila 50 milyon dolar arasında değişen daha küçük, esnek perakende yatırımlarından ve 50 milyon ila 250 milyon dolar arasında değişen piyasa dışı karma kullanımlı mülklerden değer elde etmektedir.
Gadsden Properties, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| GADS temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$76.10k |
| Kazançlar(TTM) | -US$27.18m |
| Gelir(TTM) | US$14.00k |
GADS aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| GADS gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$14.00k |
| Gelir Maliyeti | US$2.00k |
| Brüt Kâr | US$12.00k |
| Diğer Giderler | US$27.19m |
| Kazançlar | -US$27.18m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2019
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0.0% |
GADS uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 23:46 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/14 00:00 |
| Kazançlar | 2019/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2018/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Gadsden Properties, Inc. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.