Zillow Group (ZG) Hisse Özeti
Zillow Group, Amerika Birleşik Devletleri'nde tüketicileri teknoloji, aracılar ve kredi memurları ve dijital çözümlerle buluşturan bir emlak uygulaması ve web sitesi işletmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden ZG için herhangi bir risk tespit edilmedi.
ZG Community Fair Values
Create NarrativeSee what 43 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Zillow Group, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$35.80 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$90.22 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$35.11 |
| Beta | 2.04 |
| 1 Aylık Değişim | -20.29% |
| 3 Aylık Değişim | -20.09% |
| 1 Yıllık Değişim | -45.38% |
| 3 Yıllık Değişim | -20.71% |
| 5 Yıllık Değişim | -67.54% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 200.25% |
Son Haberler & Güncellemeler
ZG: AI And Listing Rule Changes Will Support Long Term Moat
Analysts have trimmed their price targets on Zillow Group, with the updated fair value estimate moving from about $73.48 to $64.78 as they factor in slightly softer revenue growth assumptions, a lower future P/E of about 30x versus 44x, a modestly lower discount rate, and incremental competitive and AI related risks highlighted in recent research. Analyst Commentary Recent Street research on Zillow Group clusters around two themes: how competitive and AI related risks might affect execution, and whether the current valuation already reflects those pressures.Solid Earnings Reflect Zillow Group's (NASDAQ:ZG) Strength As A Business
Investors were underwhelmed by the solid earnings posted by Zillow Group, Inc. ( NASDAQ:ZG ) recently. Our analysis...Zillow Group: AI Fears Are Misplaced
Summary Zillow Group is rated a buy, with the market underestimating its vertical integration and resilience to AI disruption. ZG outperformed the real estate industry in Q4, growing revenue 18% YoY and expanding comparable adjusted EBITDA margin to 27%. ZG’s revenue model is shifting from search to deep workflow integration, supporting a credible path to $5B revenue at 45% margins. Strong cost discipline, robust free cash flow, and significant share repurchases provide downside support and re-rating potential. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Hissedar Getirileri
| ZG | US Real Estate | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.9% | -2.5% | 1.3% |
| 1Y | -45.4% | -9.9% | 27.7% |
Getiri vs. Endüstri: ZG geçen yıl % -9.9 oranında getiri sağlayan US Real Estate sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: ZG geçen yıl % 27.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| ZG volatility | |
|---|---|
| ZG Average Weekly Movement | 6.3% |
| Real Estate Industry Average Movement | 6.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ZG son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: ZG 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2004 | 7,058 | Jeremy Wacksman | www.zillow.com |
Zillow Group, Amerika Birleşik Devletleri'nde tüketicileri teknoloji, aracılar ve kredi memurları ve dijital çözümlerle buluşturan bir emlak uygulaması ve web sitesi işletmektedir. Şirket dört kategori üzerinden faaliyet göstermektedir: Konut, İpotekler, Kiralamalar ve Diğer. Konut segmenti, acente ve yazılımın yanı sıra yeni inşaat pazarlama çözümleri ve StreetEasy satılık ürünlerini içerir.
Zillow Group, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| ZG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$8.26b |
| Kazançlar(TTM) | US$61.00m |
| Gelir(TTM) | US$2.69b |
ZG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ZG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$2.69b |
| Gelir Maliyeti | US$718.00m |
| Brüt Kâr | US$1.98b |
| Diğer Giderler | US$1.91b |
| Kazançlar | US$61.00m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.27 |
| Brüt Marj | 73.34% |
| Net Kâr Marjı | 2.27% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 7.6% |
ZG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 22:07 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/28 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Zillow Group, Inc. 49 Bu analistlerden 29, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jeffrey Meuler | Baird |
| Trevor Young | Barclays |
| Mark May | Barclays |