iBX Group (IBXG) Hisse Özeti
IBX Group, Inc. öncelikle Amerika Birleşik Devletleri'nin sağlık sektöründeki müşterilerine idari hizmetler ve ağ desteği ve bakımı sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
IBXG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
iBX Group, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$0.000001 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$0.000001 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$0.000001 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | 0% |
| 3 Yıllık Değişim | 0% |
| 5 Yıllık Değişim | -99.50% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -99.90% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| IBXG | US Healthcare | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -2.3% | 2.5% |
| 1Y | 0% | 13.3% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: IBXG geçen yıl % 13.3 oranında getiri sağlayan US Healthcare sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: IBXG geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| IBXG volatility | |
|---|---|
| IBXG Average Weekly Movement | n/a |
| Healthcare Industry Average Movement | 7.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: IBXG hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: IBXG 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1997 | n/a | Yoshiko Shale | www.ibxtech.com |
IBX Group, Inc. öncelikle Amerika Birleşik Devletleri'nin sağlık sektöründeki müşterilerine idari hizmetler ve ağ desteği ve bakımı sağlamaktadır. Şirket, Sağlık İşlemleri Yönetimi ve Teknolojisi (HTMT) hizmetleri ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (PTR) hizmetleri olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. HTMT hizmetleri segmenti, sağlık sektörüne doktor muayenehanesi yönetimi, faturalama ve tahsilatlar, ağ hizmetleri, transkripsiyon hizmetleri, personel çözümleri ve yazılım uygulaması geliştirme dahil olmak üzere idari hizmetler ve teknoloji geliştirme sağlar.
iBX Group, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| IBXG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$197.00 |
| Kazançlar(TTM) | -US$7.15m |
| Gelir(TTM) | US$900.03k |
IBXG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| IBXG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$900.03k |
| Gelir Maliyeti | US$2.38m |
| Brüt Kâr | -US$1.48m |
| Diğer Giderler | US$5.67m |
| Kazançlar | -US$7.15m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2004
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0.0% |
IBXG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 03:19 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/04/21 00:00 |
| Kazançlar | 2004/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2003/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
iBX Group, Inc. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.