Ansell (ANSL.F) Hisse Özeti
Ansell Limited, Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Latin Amerika, Karayipler ve Kuzey Amerika'da el ve vücut koruma çözümleri tasarlar, tedarik eder, geliştirir, üretir, dağıtır ve satar. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 4/6 |
ANSL.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Ansell Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$22.74 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$25.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$20.02 |
| Beta | 0.61 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | -26.65% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 855.46% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| ANSL.F | US Medical Equipment | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 2.0% | 1.1% |
| 1Y | n/a | -17.9% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: ANSL.F un US Medical Equipment sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: ANSL.F un US Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| ANSL.F volatility | |
|---|---|
| ANSL.F Average Weekly Movement | n/a |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ANSL.F hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: ANSL.F 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1893 | 15,000 | Nathalie Ahlstrom | www.ansell.com |
Ansell Limited, Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Latin Amerika, Karayipler ve Kuzey Amerika'da el ve vücut koruma çözümleri tasarlar, tedarik eder, geliştirir, üretir, dağıtır ve satar. Sağlık ve Endüstriyel olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Sağlık Hizmetleri segmenti, cerrahi eldivenler, tek kullanımlık ve muayene eldivenleri, temiz ve steril eldivenler ve giysilerin yanı sıra hastaneler, cerrahi merkezler, diş ameliyatları, veteriner klinikleri, ilk müdahale ekipleri, üreticiler, oto tamir atölyeleri, kimya tesisleri, laboratuvarlar ve yaşam bilimleri ve ilaç şirketleri için sarf malzemelerinden oluşan çözümler üretmekte ve pazarlamaktadır.
Ansell Limited Temel Bilgiler Özeti
| ANSL.F temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$2.68b |
| Kazançlar(TTM) | US$135.40m |
| Gelir(TTM) | US$2.01b |
ANSL.F aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ANSL.F gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$2.01b |
| Gelir Maliyeti | US$1.16b |
| Brüt Kâr | US$847.50m |
| Diğer Giderler | US$712.10m |
| Kazançlar | US$135.40m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 25, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.97 |
| Brüt Marj | 42.16% |
| Net Kâr Marjı | 6.74% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 36.6% |
ANSL.F uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/04/25 22:48 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/01/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Ansell Limited 24 Bu analistlerden 11, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Saul Hadassin | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Stuart Roberts | Bell Potter |
| Lyanne Harrison | BofA Global Research |