RadNet (RDNT) Hisse Özeti
RadNet, Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda ayakta teşhis görüntüleme hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
RDNT Community Fair Values
See what 11 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
RadNet, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$54.40 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$85.84 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$50.76 |
| Beta | 1.43 |
| 1 Aylık Değişim | -5.60% |
| 3 Aylık Değişim | -19.75% |
| 1 Yıllık Değişim | -3.90% |
| 3 Yıllık Değişim | 88.11% |
| 5 Yıllık Değişim | 105.52% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 5,340.00% |
Son Haberler & Güncellemeler
Analysts Have Made A Financial Statement On RadNet, Inc.'s (NASDAQ:RDNT) First-Quarter Report
Last week, you might have seen that RadNet, Inc. ( NASDAQ:RDNT ) released its quarterly result to the market. The early...RDNT: Imaging Platform Execution And New Idaho Venture Will Support Future Earnings
Analysts have trimmed their fair value estimate for RadNet by $0.50 to $89.88, reflecting updated assumptions around discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E after recent Street research, including a lower $4 price target from B. Riley and an upgrade of Lumexa Imaging at Raymond James.RDNT: Sector Sentiment Tailwinds Will Support Future Earnings Visibility
Analysts have trimmed their price target on RadNet by $2 to reflect slightly updated assumptions on fair value, future P/E and operating metrics, while incorporating recent Street research that highlights improved sentiment following the Raymond James upgrade of Lumexa Imaging. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts view the recent upgrade of Lumexa Imaging as a supportive read-through for sentiment around diagnostic imaging.Recent updates
Hissedar Getirileri
| RDNT | US Healthcare | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.4% | -0.4% | 1.1% |
| 1Y | -3.9% | 16.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: RDNT geçen yıl % 16.3 oranında getiri sağlayan US Healthcare sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: RDNT geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| RDNT volatility | |
|---|---|
| RDNT Average Weekly Movement | 6.2% |
| Healthcare Industry Average Movement | 7.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: RDNT son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: RDNT 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1981 | 9,060 | Howard Berger | www.radnet.com |
RadNet, Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda ayakta teşhis görüntüleme hizmetleri sunmaktadır. Şirket, Görüntüleme Merkezleri ve Dijital Sağlık olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Hizmetleri arasında manyetik rezonans görüntüleme, bilgisayarlı tomografi, pozitron emisyon tomografisi, nükleer tıp, mamografi, ultrason, tanısal radyoloji, floroskopi ve diğer ilgili prosedürlerin yanı sıra çok modlu görüntüleme hizmetleri bulunmaktadır.
RadNet, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| RDNT temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$4.28b |
| Kazançlar(TTM) | -US$14.19m |
| Gelir(TTM) | US$2.14b |
RDNT aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| RDNT gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$2.14b |
| Gelir Maliyeti | US$1.78b |
| Brüt Kâr | US$368.93m |
| Diğer Giderler | US$383.13m |
| Kazançlar | -US$14.19m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.18 |
| Brüt Marj | 17.20% |
| Net Kâr Marjı | -0.66% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 80.3% |
RDNT uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 03:55 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
RadNet, Inc. 12 Bu analistlerden 7, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Sarah James | Barclays |
| Andrew Mok | Barclays |
| Yuan Zhi | B. Riley Securities, Inc. |