Delcath Systems (DCTH) Hisse Özeti
Girişimsel bir onkoloji şirketi olan Delcath Systems, Inc. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da primer ve metastatik karaciğer kanserlerinin tedavisine odaklanmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
DCTH risk kontrollerimizi geçti.
DCTH Community Fair Values
Create NarrativeSee what 35 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Delcath Systems, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$10.83 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$17.35 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$8.12 |
| Beta | 0.53 |
| 1 Aylık Değişim | -0.092% |
| 3 Aylık Değişim | 6.07% |
| 1 Yıllık Değişim | -34.00% |
| 3 Yıllık Değişim | 38.85% |
| 5 Yıllık Değişim | -3.90% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -99.90% |
Son Haberler & Güncellemeler
DCTH: 2026 Spend Increase Will Drive Hepatic Cancer Therapy Adoption
Analysts have trimmed their blended price target on Delcath Systems by about $2 to align with recent Street research that lowered the target to $27, citing updated FY26 sales guidance of at least $100m and sharply higher planned R&D and SG&A spending to support HEPZATO commercial and label expansion efforts. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts view the revised US$27 price target as still reflecting upside potential relative to current trading levels, even after trimming expectations.DCTH: 2026 Spend Increase Will Support Hepatic Cancer Therapy Expansion
Analysts trimmed their price target on Delcath Systems to $27 from $29, citing updated guidance for at least $100M in FY26 sales and a very large projected increase in R&D and SG&A spending to support the HEPZATO label and commercial expansion. Analyst Commentary Recent commentary focuses on how the updated FY26 sales outlook and higher operating spend could affect the risk and reward profile for Delcath Systems, especially around execution on HEPZATO and future label opportunities.Recent updates
Hissedar Getirileri
| DCTH | US Medical Equipment | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.2% | 0.3% | 2.5% |
| 1Y | -34.0% | -19.6% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: DCTH geçen yıl % -19.6 oranında getiri sağlayan US Medical Equipment sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: DCTH geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| DCTH volatility | |
|---|---|
| DCTH Average Weekly Movement | 5.9% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: DCTH son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: DCTH 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1988 | 156 | Gerard Michel | www.delcath.com |
Girişimsel bir onkoloji şirketi olan Delcath Systems, Inc. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da primer ve metastatik karaciğer kanserlerinin tedavisine odaklanmaktadır. Şirketin öncü ürün adayı, sistemik maruziyeti ve ilişkili yan etkileri kontrol ederken karaciğere yüksek doz kemoterapi uygulamak için enjeksiyon/hepatik dağıtım sistemi için bir melfalan olan HEPZATO KIT'tir. HEPZATO için klinik geliştirme programı, metastatik uveal melanomda objektif yanıt oranını araştırmak için metastatik hepatik dominant Uveal Melanomlu hastalar için FOCUS klinik çalışmasıdır.
Delcath Systems, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| DCTH temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$380.43m |
| Kazançlar(TTM) | US$561.00k |
| Gelir(TTM) | US$90.44m |
DCTH aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| DCTH gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$90.44m |
| Gelir Maliyeti | US$12.69m |
| Brüt Kâr | US$77.75m |
| Diğer Giderler | US$77.19m |
| Kazançlar | US$561.00k |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.016 |
| Brüt Marj | 85.97% |
| Net Kâr Marjı | 0.62% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
DCTH uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 07:34 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Delcath Systems, Inc. 12 Bu analistlerden 6, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Michael Gorman | BTIG |
| Marie Thibault | BTIG |
| John Newman | Canaccord Genuity |