DocGo (DCGO) Hisse Özeti
DocGo Inc. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta bir mobil sağlık hizmetleri şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
DCGO Community Fair Values
See what 6 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
DocGo Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$0.63 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$1.78 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$0.49 |
| Beta | 1.02 |
| 1 Aylık Değişim | -12.19% |
| 3 Aylık Değişim | -15.04% |
| 1 Yıllık Değişim | -52.95% |
| 3 Yıllık Değişim | -93.03% |
| 5 Yıllık Değişim | -93.67% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -93.88% |
Son Haberler & Güncellemeler
US$1.87: That's What Analysts Think DocGo Inc. (NASDAQ:DCGO) Is Worth After Its Latest Results
DocGo Inc. ( NASDAQ:DCGO ) shareholders are probably feeling a little disappointed, since its shares fell 5.5% to...DCGO: Transport EBITDA And 2026 Guidance Will Support Future Upside Potential
Narrative Update The consensus analyst price target for DocGo has been reduced toward the mid single digit range, with cuts such as the move from $4.00 to $2.50. Analysts are factoring in mixed Q4 results, modestly higher 2026 transport guidance, updated fair value estimates near $1.87, a slightly higher discount rate of about 7.3%, revised revenue growth assumptions around 4.2%, a profit margin assumption near 6.1%, and a lower future P/E closer to 10.8x.DCGO: Transport EBITDA Outlook Will Drive Future Upside Potential
Analysts recently trimmed their DocGo price targets, with cuts such as Stifel's move from $4.00 to $2.50, citing mixed Q4 results, modestly higher 2026 transport guidance, and updated expectations for growth, margins, and P/E assumptions. Analyst Commentary Bullish analysts acknowledge the recent price target cuts but still point to several areas they see as supportive for DocGo's valuation and long term execution story.Recent updates
Hissedar Getirileri
| DCGO | US Healthcare | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 14.1% | -0.4% | 1.1% |
| 1Y | -52.9% | 16.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: DCGO geçen yıl % 16.3 oranında getiri sağlayan US Healthcare sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: DCGO geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| DCGO volatility | |
|---|---|
| DCGO Average Weekly Movement | 12.9% |
| Healthcare Industry Average Movement | 7.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: DCGO hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: DCGO 'nin haftalık oynaklığı ( 13% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2015 | 3,053 | Lee Bienstock | docgo.com |
DocGo Inc. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta bir mobil sağlık hizmetleri şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Mobil Sağlık Hizmetleri ve Ulaşım Hizmetleri segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, acil müdahale hizmetleri ve ambulans ve tekerlekli sandalye taşıma hizmetleri gibi acil olmayan taşıma hizmetlerini içeren ulaşım hizmetleri sunmaktadır.
DocGo Inc. Temel Bilgiler Özeti
| DCGO temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$62.28m |
| Kazançlar(TTM) | -US$187.76m |
| Gelir(TTM) | US$301.71m |
DCGO aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| DCGO gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$301.71m |
| Gelir Maliyeti | US$209.92m |
| Brüt Kâr | US$91.79m |
| Diğer Giderler | US$279.55m |
| Kazançlar | -US$187.76m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -1.90 |
| Brüt Marj | 30.42% |
| Net Kâr Marjı | -62.23% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0.2% |
DCGO uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 12:39 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
DocGo Inc. 7 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Sarah James | Barclays |
| David Larsen | BTIG |
| Richard Close | Canaccord Genuity |