This company has been acquired
Vector Group (VGR) Hisse Özeti
Vector Group Ltd. iştirakleri aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri'nde sigara üretimi ve satışı yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 4/6 |
VGR Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Vector Group Ltd. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$14.99 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$15.53 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$9.28 |
| Beta | 1 |
| 1 Aylık Değişim | 0.47% |
| 3 Aylık Değişim | 42.76% |
| 1 Yıllık Değişim | 35.29% |
| 3 Yıllık Değişim | 8.62% |
| 5 Yıllık Değişim | 33.01% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 248.01% |
Son Haberler & Güncellemeler
Vector Group: Absent A Higher Bid, Not Even A Puff Remains
Summary Vector Group shares surged 8.2% after announcement of acquisition by JT Group in all cash deal, representing 29.9% premium to where shares were not long ago. Despite successful growth in bottom line, Vector Group operates in declining tobacco market, with shrinking volume sales. Financial performance has been solid, but long-term outlook for tobacco industry is negative. The market is pricing in a possible bid from another firm, but absent that, upside looks non-existent. Read the full article on Seeking AlphaIt's Unlikely That Vector Group Ltd.'s (NYSE:VGR) CEO Will See A Huge Pay Rise This Year
Key Insights Vector Group will host its Annual General Meeting on 20th of August Salary of US$2.02m is part of CEO...Recent updates
Hissedar Getirileri
| VGR | US Tobacco | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.5% | -1.5% | 2.5% |
| 1Y | 35.3% | 4.0% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: VGR geçen yıl % 4 oranında getiri sağlayan US Tobacco sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: VGR geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| VGR volatility | |
|---|---|
| VGR Average Weekly Movement | 3.6% |
| Tobacco Industry Average Movement | 11.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: VGR son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: VGR 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1873 | 551 | Howard Lorber | vectorgroupltd.com |
Vector Group Ltd., bağlı ortaklıkları aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri'nde sigara üretimi ve satışı yapmaktadır. Tütün ve Gayrimenkul olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Şirket Montego, EAGLE 20's, Pyramid, Grand Prix, Liggett Select, Eve ve USA markalarının yanı sıra çeşitli ortak ve özel markalar altında sigara üretmektedir.
Vector Group Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| VGR temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$2.36b |
| Kazançlar(TTM) | US$194.39m |
| Gelir(TTM) | US$952.97m |
VGR aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| VGR gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$952.97m |
| Gelir Maliyeti | US$478.60m |
| Brüt Kâr | US$474.37m |
| Diğer Giderler | US$279.98m |
| Kazançlar | US$194.39m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.23 |
| Brüt Marj | 49.78% |
| Net Kâr Marjı | 20.40% |
| Borç/Özkaynak Oranı | -192.7% |
VGR uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2024/10/07 06:00 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2024/10/07 00:00 |
| Kazançlar | 2024/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2023/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Vector Group Ltd. 4 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| John Eade | Argus Research Company |
| Pallav Mittal | Barclays |
| T Allen | Jefferies LLC |