Sinopec Kantons Holdings (SPKO.Y) Hisse Özeti
Bir yatırım holding şirketi olan Sinopec Kantons Holdings Limited, ham petrol iskelesi hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 5/6 |
SPKO.Y Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Sinopec Kantons Holdings Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | HK$19.53 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | HK$24.02 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | HK$19.53 |
| Beta | 0.35 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | 25.72% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -41.40% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| SPKO.Y | US Oil and Gas | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -5.5% | 1.6% |
| 1Y | n/a | 30.3% | 28.5% |
Getiri vs. Endüstri: SPKO.Y un US Oil and Gas sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: SPKO.Y un US Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| SPKO.Y volatility | |
|---|---|
| SPKO.Y Average Weekly Movement | n/a |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 6.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: SPKO.Y hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: SPKO.Y 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1998 | 216 | Jinghua Sang | sinopec.com.hk |
Bir yatırım holding şirketi olan Sinopec Kantons Holdings Limited, ham petrol iskelesi hizmetleri sunmaktadır. Şirket iki segmentte faaliyet göstermektedir: Ham Petrol İskelesi ve Depolama Hizmetleri; ve Gemi Kiralama ve Lojistik Hizmetleri. Çin Halk Cumhuriyeti, Avrupa ve Orta Doğu'da petrol tankerleri için ham petrol taşıma, boşaltma, depolama ve diğer iskele hizmetleri; Çin Halk Cumhuriyeti, Avustralya ve Papua Yeni Gine'de sıvılaştırılmış doğal gaz taşımacılığı için gemi kiralama hizmetleri sunmaktadır.
Sinopec Kantons Holdings Limited Temel Bilgiler Özeti
| SPKO.Y temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$1.20b |
| Kazançlar(TTM) | US$131.21m |
| Gelir(TTM) | US$84.04m |
SPKO.Y aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| SPKO.Y gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | HK$658.64m |
| Gelir Maliyeti | HK$339.39m |
| Brüt Kâr | HK$319.25m |
| Diğer Giderler | -HK$709.01m |
| Kazançlar | HK$1.03b |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.41 |
| Brüt Marj | 48.47% |
| Net Kâr Marjı | 156.12% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
SPKO.Y uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
SPKO.Y güvenilir bir temettü ödüyor mu?
SPKO.Y temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Sinopec Kantons Holdings temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 08 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 10 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 7 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 39 days |
SPKO.Y güvenilir bir temettü ödüyor mu?
SPKO.Y temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 17:44 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/03/18 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Sinopec Kantons Holdings Limited 13 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Yiming Wang | BofA Global Research |
| Tingting Si | BofA Global Research |
| Wing Han Chan | CCB International Securities Limited |