Stabilis Solutions (SLNG) Hisse Özeti
Bir enerji dönüşüm şirketi olan Stabilis Solutions, Inc. iştirakleriyle birlikte, Kuzey Amerika'daki çeşitli son pazarlara öncelikle sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) kullanarak anahtar teslimi temiz enerji üretimi, depolama, taşıma ve yakıt ikmali çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
SLNG Community Fair Values
See what 9 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Stabilis Solutions, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$4.14 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$6.36 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$3.21 |
| Beta | -0.23 |
| 1 Aylık Değişim | 13.74% |
| 3 Aylık Değişim | -26.20% |
| 1 Yıllık Değişim | -24.78% |
| 3 Yıllık Değişim | 10.11% |
| 5 Yıllık Değişim | -45.84% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -24.86% |
Son Haberler & Güncellemeler
SLNG: Slower Marine LNG Adoption Will Still Support Future Upside
Analysts have reduced their price target for Stabilis Solutions by aligning fair value to $9.00. They cite a longer timeline for ship adoption of natural gas, higher capital needs for LNG infrastructure, and limited barriers to entry, along with lower revenue and EBITDA forecasts tied to fewer LNG gallons delivered and weaker gross margins per gallon.SLNG: Slower LNG Marine Adoption Will Still Support Long Term Upside
Narrative Update: Stabilis Solutions Analyst Price Target Analysts have trimmed their price target on Stabilis Solutions to $9.00. This reflects updated views around a longer liquefied natural gas adoption timeline in shipping, higher infrastructure capital needs, and reduced revenue and margin expectations.SLNG: Slower LNG Marine Rollout Will Still Support Long Term Upside
Narrative Update on Stabilis Solutions Analysts have trimmed their average price target on Stabilis Solutions by $0.00, reflecting a more cautious stance as they factor in a longer rollout for LNG-fueled ships, higher capital needs for LNG infrastructure, and lower revenue and EBITDA assumptions tied to fewer gallons delivered and thinner gross margins. Analyst Commentary Recent research commentary reflects a more cautious stance on Stabilis Solutions, with the rating moved to Hold as analysts reassess the timing and profitability of the liquefied natural gas, or LNG, opportunity.SLNG: Slower Marine Adoption Will Still Support Future Upside Potential
Analysts have trimmed their price target on Stabilis Solutions to $9.00, citing updated expectations for slower liquefied natural gas adoption in marine shipping, higher infrastructure capital needs, and softer revenue and margin assumptions reflected in a revised future P/E estimate. Analyst Commentary Analysts are reassessing their views on Stabilis Solutions following updated expectations around liquefied natural gas adoption and the company’s volume and margin outlook.Recent updates
Hissedar Getirileri
| SLNG | US Oil and Gas | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 7.5% | -1.9% | 1.1% |
| 1Y | -24.8% | 37.4% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: SLNG geçen yıl % 37.4 oranında getiri sağlayan US Oil and Gas sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: SLNG geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| SLNG volatility | |
|---|---|
| SLNG Average Weekly Movement | 14.8% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 6.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: SLNG hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: SLNG 'nin haftalık oynaklığı ( 15% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2013 | 85 | J. Crenshaw | www.stabilis-solutions.com |
Bir enerji dönüşüm şirketi olan Stabilis Solutions, Inc. iştirakleri ile birlikte, Kuzey Amerika'daki çeşitli son pazarlara öncelikle sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) kullanarak anahtar teslimi temiz enerji üretimi, depolama, taşıma ve yakıt ikmali çözümleri sunmaktadır. Havacılık, tarım, enerji, endüstriyel, deniz yakıt ikmali, madencilik, boru hattı, uzaktan güç ve kamu hizmeti pazarlarındaki müşterilere LNG çözümleri sunmaktadır. Şirket ayrıca mühendislik ve saha destek hizmetleri sağlamakta ve kriyojenik ekipman kiralamaktadır.
Stabilis Solutions, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| SLNG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$76.99m |
| Kazançlar(TTM) | -US$3.83m |
| Gelir(TTM) | US$61.29m |
SLNG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| SLNG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$61.29m |
| Gelir Maliyeti | US$45.96m |
| Brüt Kâr | US$15.32m |
| Diğer Giderler | US$19.16m |
| Kazançlar | -US$3.83m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.21 |
| Brüt Marj | 25.00% |
| Net Kâr Marjı | -6.25% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 11.3% |
SLNG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 11:09 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Stabilis Solutions, Inc. 3 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Martin Malloy | Johnson Rice & Company, L.L.C. |
| Tate Sullivan | Maxim Group |
| null null | Maxim Group |