Strattner Financial Group (SCNG) Hisse Özeti
Bir yatırım yönetimi şirketi olan Strattner Financial Group Corp. özel sermaye, konvertibl, kredi ve hedge fonlar dahil olmak üzere birden fazla alternatif varlık sınıfını yönetmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
SCNG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Strattner Financial Group Corp. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$0.0002 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$0.0002 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$0.000001 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | 100.00% |
| 5 Yıllık Değişim | -98.98% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -99.90% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| SCNG | US Capital Markets | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.7% | 2.5% |
| 1Y | n/a | 8.3% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: SCNG un US Capital Markets sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: SCNG un US Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| SCNG volatility | |
|---|---|
| SCNG Average Weekly Movement | n/a |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: SCNG hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: SCNG 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2012 | n/a | Yuen Tan | strattners.com |
Bir yatırım yönetimi şirketi olan Strattner Financial Group Corp. özel sermaye, konvertibl, kredi ve hedge fonlar dahil olmak üzere birden fazla alternatif varlık sınıfını yönetmektedir. Ayrıca uydu tabanlı iletişim cihazlarının satışına odaklanmaktadır. Şirket daha önce SC Holdings Corp. olarak biliniyordu ve Mart 2020'de adını Strattner Financial Group Corp. olarak değiştirdi.
Strattner Financial Group Corp. Temel Bilgiler Özeti
| SCNG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$44.32k |
| Kazançlar(TTM) | -US$2.07m |
| Gelir(TTM) | n/a |
SCNG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| SCNG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$0 |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$0 |
| Diğer Giderler | US$2.07m |
| Kazançlar | -US$2.07m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2010
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0.0% |
SCNG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 23:41 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/21 00:00 |
| Kazançlar | 2010/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2009/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Strattner Financial Group Corp. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.