This company is no longer active
Pono Capital (PONO) Hisse Özeti
Pono Capital Corp. focuses on effecting a merger, capital stock exchange, asset acquisition, stock purchase, reorganization, or similar business combination with one or more businesses. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
PONO Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Pono Capital Corp. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$11.05 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$18.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$9.12 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 5.64% |
| 3 Aylık Değişim | 8.12% |
| 1 Yıllık Değişim | 10.39% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | n/a |
Son Haberler & Güncellemeler
Air mobility company AERWINS to go public via $600M SPAC deal
AERWINS will go public in the U.S. via a merger with special purpose acquisition company Pono Capital (NASDAQ:PONO) in a deal that values the Japanese-American air mobility company at $600M. Middletown, Del.-based AERWINS Technologies is the parent company of A.L.I. Technologies, a Japanese corporation that produces a luxury hoverbike called Xturismo and runs a drone monitoring and management platform service called C.O.S.M.O.S. The deal values AERWINS at $600M, and is expected to result in a combined pro forma equity value of about $750M, PONO said in a statement on Wednesday. AERWINS will use the funds from the merger and from achieving a public listing for product manufacturing and to increase production capacity, pursue new research and development and to fund company operations. The transaction is expected to close in Q4 this year or Q1 2023, and AERWINS anticipates being listed on the Nasdaq under the symbol "AWIN" and "AWINW".SPAC Pono Capital scraps merger with Benuvia
SPAC Pono Capital (NASDAQ:PONO) said Wednesday it scrapped its plan of merger with Benuvia by mutual agreement. PONO will now seek an alternative business combination. The SPAC said Mehana Capital, an affiliate of its sponsor Mehana Equity, deposited $1.15M into its trust account for its public stockholders. This allows PONO to extend the deadline for completing a business combination to Nov. 11 from the earlier Aug. 13.Recent updates
Hissedar Getirileri
| PONO | US Capital Markets | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 6.3% | -0.3% | 1.1% |
| 1Y | 10.4% | 10.4% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: PONO geçen yıl % 10.4 oranında getiri sağlayan US Capital Markets sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: PONO geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| PONO volatility | |
|---|---|
| PONO Average Weekly Movement | 13.8% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PONO hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: PONO 'nin haftalık oynaklığı geçtiğimiz yıl boyunca 7% dan 14% a yükseldi.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2021 | n/a | Dustin Shindo | n/a |
Pono Capital Corp. Temel Bilgiler Özeti
| PONO temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$167.15m |
| Kazançlar(TTM) | US$8.79m |
| Gelir(TTM) | n/a |
PONO aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PONO gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$0 |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$0 |
| Diğer Giderler | -US$8.79m |
| Kazançlar | US$8.79m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2022
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.58 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | -2.0% |
PONO uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2023/02/05 01:46 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2023/02/03 00:00 |
| Kazançlar | 2022/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2021/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Pono Capital Corp. 0 Bu analistlerden , raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.