First Bancshares (FBSI) Hisse Özeti
First Bancshares, Inc. güney Missouri, doğu Colorado ve güneybatı Nebraska'daki bireysel ve kurumsal müşterilere bankacılık ve ipotek hizmetleri sunan Stockmens Bank'ın banka holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 2/6 |
FBSI Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
First Bancshares, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$32.94 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$35.96 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$26.12 |
| Beta | 0.092 |
| 1 Aylık Değişim | 3.91% |
| 3 Aylık Değişim | -1.88% |
| 1 Yıllık Değişim | 19.30% |
| 3 Yıllık Değişim | 56.93% |
| 5 Yıllık Değişim | 116.00% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 472.87% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| FBSI | US Banks | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 2.2% | 1.2% |
| 1Y | 19.3% | 22.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: FBSI geçen yıl % 22.3 oranında getiri sağlayan US Banks sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: FBSI geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| FBSI volatility | |
|---|---|
| FBSI Average Weekly Movement | n/a |
| Banks Industry Average Movement | 3.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: FBSI hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: FBSI 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1897 | n/a | Rob Alexander | www.thestockmensbank.com |
First Bancshares, Inc. güney Missouri, doğu Colorado ve güneybatı Nebraska'daki bireysel ve kurumsal müşterilere bankacılık ve ipotek hizmetleri sağlayan Stockmens Bank'ın banka holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Çeşitli mevduat ürünlerini kabul etmektedir. Şirket ayrıca bir ila dört aile konut ipotek kredileri, çok aileli konut kredileri, ticari gayrimenkul kredileri, tarımsal gayrimenkul kredileri ve ev özkaynak kredileri dahil olmak üzere gayrimenkul kredileri ve ticari işletme, tarımsal işletme ve tüketici kredileri gibi gayrimenkul dışı krediler sunmaktadır.
First Bancshares, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| FBSI temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$79.41m |
| Kazançlar(TTM) | US$8.05m |
| Gelir(TTM) | US$26.16m |
FBSI aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| FBSI gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$26.16m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$26.16m |
| Diğer Giderler | US$18.11m |
| Kazançlar | US$8.05m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 3.34 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 30.76% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 13.2% |
FBSI uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 03:53 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/13 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
First Bancshares, Inc. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.